Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik 100%-ban lemásolt...

Létezik 100%-ban lemásolt iPhone utánzat?

Figyelt kérdés

Körülbelül 4 évig egy iPhone 3GS-t használtam, de a legnagyobb bánatomra tönkrement. A T-mobilnál is azt a tájékoztatást kaptam, hogy már rég nem lehet beszerezni ezt a változatot. Eléggé el voltam kenődve, mert ez a típus nőtt a szívemhez és például az iPhone 5 pedig kifejezetten nem tetszik. Találtam egy olyan nemzetközi oldalt, ahol javarészt kínai replikákat árulnak, de van ott olyan eladó, aki eredeti, bontatlan, fóliás iPhone-t kínál eladásra. Ott megtaláltam a 3GS-emet is. Örültem is neki. Sokáig vaciláltam, mert ugye féltem, hogy nem e valamilyen átverésről van szó. Végül megvettem a telefont, mert az oldal fogyasztóvédelme erősnek bizonyult. Nemrég meg is érkezett és teljesen kellemesen csalódtam: 100%-ra ugyan az, mint a régi telefonom. Ugyanúgy működik minden rajta, mint az előzőn, a súlyuk is 100%-ban megegyezik. Az itunes is üdvözölt, hogy gratulál az új készülékem aktiválásához.


Szerintetek létezik 100%-ig megegyező másolat? Létezik már olyan replika, amire már az iOS-t is rá tudják rakni? Miből győződhetek meg teljes mértékben arról, hogy ez valóban egy eredeti és sosem használt készülék? A csomagolás és a tartozékok is 100%-ban megegyeznek a régi telefonommal. Válaszotokat előre is köszönöm!



2013. júl. 31. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Egyszerű a válasz: NEM LÉTEZIK!
2013. júl. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagyis pontosabban a kis sárgák még az App store-t is lemásolták. Tehát vagy eredeti a telefonod, vagy csak azt hiszed, hogy az Appstore-ba léptél be.

De az sem 100%-ban ugyanaz.

2013. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az itunes-ról (a számítógépről) visszatöltöttem erre a telefonra az előző iPhone összes tárolt adatát, az Appstore-ból pedig iCloud mentéssel visszatöltöttem az összes letöltött app-omat is. Ha ez a telefon másolat, akkor 100%-osan sikerült lemásolniuk.


Én még inkább arra gyanakodtam, hogy a telefon teljes mértékben felújított, azaz "refurbished".

2013. júl. 31. 23:37
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Ha iTunes-szal is tudod kezelni, illetve működik az iCloud, akkor biztos lehetsz benne, hogy eredeti. Elég nehéz lenne a működést így lemásolni.

Én is inkább azt valószínűsíteném, hogy refurb.

2013. aug. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%-os másolattal én még sosem találkoztam. A jó minőségű másolatokon 90%-ban Android fut, de az teljesen eltér az IOS-től, csak a kinézetük hasonló. A többi másolaton valamilyen egyszerűbb rendszer fut, mint symbian vagy valami kínai okosság.
2013. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!