Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung omnia i900-ra igazak...

Samsung omnia i900-ra igazak ezek?

Figyelt kérdés

Most szeretnék ilyet venni, valószínű használatan, érdekelne, hogy képes-e ezekre:

1. wifis helyeken (szállóda, meki, ilyesmi) ingyenesen tudok netet böngészni.

2. GPS-t ingyen tudom használni, navígálhatok vele kocsiban, gyalogosan, stb.

3. az iGo-ra tudok tölteni Észak-Amerika, Európa, stb térképeket is.

4. mp3 playlist-et is lejátszik, tehát nem áll meg egy szám után.

Egyébként ajánlanátok?


2009. okt. 24. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Válaszok:

1. wifis helyeken (szállóda, meki, ilyesmi) ingyenesen tudok netet böngészni.

Igen tudod használni. Majd egy normális böngészőt kell beszerezzél, mert hogy ha csak a gyári ie van rajta az felejtős. De pl. egy skyfire már viszi a youtube-ot is igaz ilyenkor nagyon pörög a proci és gyorsan merül.

2. GPS-t ingyen tudom használni, navígálhatok vele kocsiban, gyalogosan, stb.

-> Igen a GPS ingyenes szolgáltatás. Fizetni max azért fogsz hogy ha használsz olyan programot ami letölti a holdak állást ellőre hogy gyorsabban fogjon fixet. De itt is csak az adatforgalomért fizetsz.

3. az iGo-ra tudok tölteni Észak-Amerika, Európa, stb térképeket is.

-> A www.naviextras.com oldalon tudsz majd vásárolni térkép frissitéseket és igen É.Amerika is van közte van.

4. mp3 playlist-et is lejátszik, tehát nem áll meg egy szám után.

-> Ezt most te sem gondoltad komolyan? Az asztali gépeeden csak egy számot tudsz lejátszani? A sima win.mediaplayer is kezeli ezeket gond nélkül ...


Am. hogy ha meg engedsz egy jó tanácsot és minden leszószálás nélkül hogy ha enyire nem értesz ezekhez a dolgokhoz akkor NE vegyél okos telefont pláne ne WinMo alapút, mert csak pénzkidobásnak fogod érezni hogy naponta lemerül, lefagy reset, szoftver telepítések, későbbiekben bele kell tanuljál a rom telepítésekbe stb, mert különöben sok mindenre nem lesz jó a készülök, nem fogod benne igazán örömödet lelni. Hogy ha a fenti dolgok szempontok nálad akkor inkább javaslom hogy vásároljál egy iPhone-t, nagyon sok mindenre megtudod tanítani ha szeretnéd és van kedved vele bibelödni viszont akkor is jól használható, hogy ha csak be kapcsolod és hajrá.


üdv, Attila

Egyébként ajánlanátok?

2009. okt. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a válaszokat! PC-hez nem vagyok hülye, ilyen PDA-s dolgokhoz még igen, viszont szükségem van egy GPS-re, meg egy WIFIS PDA-ra és ráadásúl jövő héten le kell cserélnem a telefonomat (nem megyek bele, de le kell adni a régit sajna), ezért akarok sokat egy csapásra lecsapni, ahogy mondani szokták.

az mp3 playlistest azért írtam, mert ami samsungom van most (nem okostelefon), az csak egyesével játsza le a számokat, de akkor ez az okostelefon kiváltaná a walkmanomat (mp3-as persze).

GPS-ben meg egyenlőre elég a magyar, másfél év múlva megyek ki az USA-ba és ott kellene a GPS kicsit boldogúlni. Gondolom kis keresgéléssel nem csak fizetősen lehet rá térképet varázsolni. A szoftver eredeti, térkép meg jó rá az összes, ami igo-hoz jó, nem?

És persze iphon még jobb lenne, de még ezt sem az én pénztárcámnak találták ki, iphone meg minimum duplája még használtan is.

Na, köszi a válaszokat!

2009. okt. 24. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!(Az első válaszoló vagyok)

Igen hát a térkép megoldható de ezért enyebenye!;) Am. akkor nagyon elment felettem az idő néhány hónapig nem figyelgetem az árakat csak elvagyok. És így változik hogy egy omnia már ennyire "olcsó" lett. Am. valóban jó választás a készülék továbbá javaslom, hogy itt ovlasd el a fórumot: [link] mostanra kb. meghalt a dolog, mert volt tulajdonos arculat stb váltás az oldalán de a lényeg hogy az elje nagyon hasznos aztán keresgéld meg a neten hogy akik itt voltak most hol vannak. Mert ugye el nem tűntek csak átalakultak;) Illetve előre szólok hogy kezdjél hozzá szokni a gondolathoz hogy a rom-okat(pda oprendreszer) cserélgetned kell.

üdv,

Attila

2009. okt. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!