Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kijelző csere ZTE BLADE III?...

Kijelző csere ZTE BLADE III? Részletesen lent.

Figyelt kérdés
Sikeresen leejtettem a telefonom, és a külső műanyag plexi berepedt a gomboknál pedig eleg szépen betört. Műkődik normálisan, de azért ki akarom cseréltetni. Gondolom, ez a garanciába nincs benne, de ha a szolgáltatómnál csináltatom az nem a legolcsóbb ha pedig máshol, akkor elvesztem a garanciát ugye? Meg lenne még egy olyan kérdésem, hogy a plexi az ragasztott? Mert ugye van olyan telefon, aminek a plexije oda van ragasztva a kijelzőhöz és az nem is lehet külön cserélni azt hiszem.

2013. aug. 3. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A garancia nem veszik el; abból kiindulva hogy ha jól megcsinálják, akkor a kutya se veszi észre hogy valaha eltörött (tudom, most cserélték a Samsungom kijelzőjét), továbbá ha elromlik netán, akkor Szoftveresen fog és annak semmi köze a burkolathoz. Gond nélkül megcsinálják. YouTube videó is van róla asszem. [link]
2013. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :)
2013. aug. 4. 03:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Az "eltomlást úgy értettem, hogy az érintőpanel működik hibátlanul :)
2013. aug. 4. 03:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Zöld pacsi és megköszönted. Nincs mit! ;)
2013. aug. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!