Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 900 vs ZTE Blade...

Nokia lumia 900 vs ZTE Blade Super?

Figyelt kérdés

Melyiket választanád? Légyszíves a válaszodat indokold is meg.

Légyszíves mellőzétek a " ennyi pénzért jobb telefont is tudsz venni" stb.

Ezekközül választhatok csak.


2013. aug. 5. 18:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nokia lumia 900 7.8-as windows phone al 70 ezerért, ráadásul 1magos prockóval meg elavult GPU-val . nagyon jól kiválasztottad
2013. aug. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Mondtam, nem volt választási lehetőségem. Nem én választottam. Ezt az opciót kaptam, hogy vagy a ZTE Blade Supert, vagy a Nokia Lumia 900-at választom.

Ezek közül választhatok csak. Nem rajtam múlott. Ha rajtam múlott volna, találtam volna jobbat is, de ezek az alternatívák jöhetnek csak szóba. Tehát, mit tanácsoltok, melyikkel járnék jobban? Melyiket egyszerűbb kezelni? Letöltések, zene, fényképek, melyik miben jobb?

Lehetőleg úgy magyarázzatok, hogy én annyira nem értek ehhez, szóval ha lehet, egyszerű, köznapi nyelven fogalmazzatok. :DD

2013. aug. 5. 19:18
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Hogy nem volt? 70 ezerért inkább lumia 720-ast vennék az legalább 2magos és wp 8-as. vagy htc 8s. de ha ennyire makacs vagy akkor is azt mondom lumia 900 mert stabilabb a rendszer
2013. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy nem én vagyok a makacs. Nem rajtam múlik. Céges telefon, és csak ezek közül választhatok. Mondom, hogy nem rajtam múlik. Ha rajtam múlna nem is vennék telefont, de muszáj mert a munkahelyemen kell használni telefont, e közül a kettoő közül választhatok. Felhívott az egyik alkalmazott, hogy Nokia lumi 900, vagy zte blade supert valasztod, kaptam gondolkozási időt. Nem az van, hogy én ott leállok vitatkozni. Ez lett megrendelve, vagy tudja a franc, én meg úgy vagyok vele, hogyha már kell telefont használni, akkor érdekel, hogy a kettő közül melyik a jobb. Nem én vagyok a makacs.
2013. aug. 5. 19:39
 5/21 anonim ***** válasza:
Háááát Innen én inkább ZTE-t választanám. Kicsit gyengébb proci de kétszer annyi ram (egyszerre futtatható alkalmazások számának nagyságához kell, másszóvál multitasking) igaz, a windows phonnak bőven elég az 512 mb ram is de az alkalmazások laggolni fognak. plusz a ZTE-nek jobb az akkuja. ja és a ZTE könnyebb 14 grammal :) a többiben hasonlóak
2013. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Windows Phone-nak van néhány hülye tulajdonsága, amelyek talán eldönthetik a kérdést. Legfontosabb, hogy egyszerre nem tud rezegni és csörögni. Azaz, először lejátsza a csengőhangot, majd rezeg, majd csengőhang... Nálam emiatt ki is esik, pedig nem élből utasítom el sokakkal ellentétben. Aztán alkalmazások számát tekintve is elmarad az Androidtól (főleg a 7, WP8-on hajszállal jobb a helyzet, és fejlesztők is inkább azt célozzák az egyszerűbb portolási lehetőségek miatt), hangerőszabályozó globális, azaz fejhallgatónak és hangszórónak is közös csuszka van... Bár nem vagyok oda a ZTE-ért, de ezek közül azt választanám.
2013. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
hol laggolna a lumia? pff :D a zte fog laggolni mert androidos és középkategóriás, és mivel céges teló, ezért gondolom nem fog rá főzött romokat rakni meg buherálgatni
2013. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Bocs, hülyeséget írtam, rezgéssel kezd, de nem oszt-szoroz, nevetséges hiányosság, és WP8-ban sem változott.
2013. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
utolsó előtti: 1 Gb rammal és 1200Mhz procival hol fog ez laggolni?
2013. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
android szóval fog megnyugodhatsz :D
2013. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!