Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 900 vs ZTE Blade...

Nokia lumia 900 vs ZTE Blade Super?

Figyelt kérdés

Melyiket választanád? Légyszíves a válaszodat indokold is meg.

Légyszíves mellőzétek a " ennyi pénzért jobb telefont is tudsz venni" stb.

Ezekközül választhatok csak.


2013. aug. 5. 18:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. Nekem sony Xperia Tipom van fél éve 404 mb rammal, és 800 MhZ procival és ugyanolyan jó, mint mikor megkaptam. Felteszek egy nova launchert és máris nem laggol. Sőt még anélkül se laggol.
2013. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%
nekem is tipo-m van fél éve és bármit csináltam vele, ugyanolyan szutyok maradt :D
2013. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
mert ti a hardvert nézitek...nem azzal van a baj. ha egy alkalmazás nincs tökéletesen megírva minden hardverre, akkor valamelyiken jól működik, valamelyik SoC-t meg megakasztja, függetlenül attól, hogy milyen a hardverigénye. Szóval lehet, hogy a tipo-d hardverére ideálisabb, mint a zte-ére, úgyhogy kár dobálózni a számokkal, mert nem az határozza meg sajnos...ezzel szemben jó a wp és az iOS, előbbi amiatt, mert szigorúan meg van szabva a hardveres követelmény a telóknál, ezért a gyártónak nincs sok választása, mit tesz a telóba, iOS-t meg alapból kevés eszköz futtat. Androidnál meg van millió fajta variáció, és a fejlesztők mindegyik esetben nem fogják tudni hozni az optimális használatot.
2013. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
na egy értelmes ember. épp ezért ajánlom a WP-t
2013. aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszi köszi. Eddig a szavazatok döntő többsége a Windows Phonera voksol. Azért váeok még válaszokat. Engem meg lehet győzni, én nem értek ehhez.
2013. aug. 5. 22:16
 16/21 anonim ***** válasza:
Meg fogod bánni hogy windows phone 7-est választasz. Ha valami windows phone 8 lenne akkor én is azt mondanám hogy inkább a wp, de így.... Mindenképp ZTE
2013. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hááááát.. passz. Talán ZTE, attól hogy kínai, még nem olyan rossz. Nem vagyok Android párti, de arra sokkal nagyobb app választék van, szóval több irodai kelléket is találsz, ha szükséged van rá. WP-m még soha sem volt, csak néha került a kezembe. Pl. volt alkalmam használni a Samsung Omnia 2-t, ami egy nagy sz*r. Persze ez nem jelent semmit, főleg mivel az WP 6-os volt. Szerintem kérdezd meg, hogy kipróbálhatnád-e őket előtte, és a saját tapasztalataid alapján dönts.
2013. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Omnia2-n Windows Mobile volt, aminek semmi köze nincs a Windows Phone 7-hez (8-hoz meg pláne). WP7 kb WM6 inverze, ami egyikben jó, másikban gyenge, és fordítva:D
2013. aug. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 b95 ***** válasza:
Céges telefonnak szerintem a Lumia jobb!
2013. aug. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Segítsetek légyszi! Van egy ZTE blade superem.

Ezzel nincs is több problémám,mint hogy: tettem bele egy 8 gigás Micro sd kártyát,át állítva alapértelmezett memoriára,de ez a buher telefon nem nagyon vágja, mert ha frissít,vagy leszedek valamit rögtön leáll,és ki írja,hogy nem elég a memoria.Ez miért? És hogy csinjam,hogy a kártyára mentsen? Köszi

2013. nov. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!