Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt az okostele...

Miért csinálja ezt az okostelefonom? Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Most járt le róla az egy éves garancia múlt hónapban. Pár hete szépen lassan elkezdte kicsinálni a galériámban a képeket. Törött, hibás fájlt csinált belőlük, amit többet nem lehet megjeleníteni a számítógépen sem. Próbálkoztunk memória kártya kicserélésével. Aztán egyszer csak nem egy-két képpel csinálta ezt, hanem az egész galériámban az összes képből hibás fájlt csinált. Szoftverfrissítés, 3 memóriakártya ( mind a három különböző kártyával megcsinálta ezt a telefon ) gyári beállítások visszaállítása mindent kipróbáltam és továbbra is fent áll a probléma, már azonnal a fotó elkészülte után hibás fájl lesz belőle. Mit lehetne még tenni?
2013. aug. 6. 13:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem Sony Xperia Mini ST15
2013. aug. 6. 13:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit! A képeidnek annyi, a teló javítása pedig garancia nélkül nem éri meg! Amennyi a javítás ára lenne, annyiért már új telót kapsz.
2013. aug. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok! Ez meglep, mert a Sony japán márka, így a lehető legtökéletesebb telót kéne, hogy csinálják!
2013. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

Ja bocs! Jobban utánanéztem a telódnak és nem Sony, hanem SonyEricsson, ami viszont svéd! Óriási a különbség a két márka között, így nem meglepő! Vegyél inkább sima Sony-t, Samsungot, ezek sokkal jobbak, megbízhatóak!

Ja és kb. +5000-ért 2 év garanciát is kaphatsz bármelyik telóra!

2013. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
na ezt a megközelítést se hallottam még...lehet meglep, de az, hogy a Sony Ericsson Sony lett, nem azzal jár, hogy az összes svéd szakembert kirúgták...ugyanazok csinálják az eszközöket, ugyanúgy android van rajta...csak a tulajdon került 100%-ban a Sony-hoz.
2013. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sajnos most nem engedhetek meg magamnak egy új telefont, ezért próbáltam megoldást keresni a problémára, de akkor szerintetek sem lehet már megjavítani így házilag :( :( Hát nagyon bánom, mert nem is volt olcsó telefon, meg a szívemhez is nőtt :(
2013. aug. 6. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!