Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 mini vagy...

Samsung Galaxy S4 mini vagy Nexus 4?

Figyelt kérdés
Fényképezés, videó felvétel (éjszaka is, koncertfelvétel) szempontjából. Meg úgy minden szempontjából. Azért sajnálom, hogy FM rádió nincs az s4 miniben. Első okos telefonom lenne Köszi!
2013. aug. 6. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Koncertet egyedül a Nokia nagy dinamikájú mikrofonjával van esélyed rögzíteni (első generációs HTC One-okban is az volt, kérdés, mire cserélték tiltás után).

Fényképezésre, videóra Nexus 4 nem a legjobb. Minden egyébre viszont jobb, mint az S4 mini. Erre a készülékre jönnek ki a leghamarabb az új Android verziók, támogatja a gyártó, és ennek a leggördülékenyebb a kezelőfelülete az általam látott androidos eszközök közül, pedig pár megfordult a kezeim között.

2013. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 b95 ***** válasza:

Ha feltétlen a kettő közül kell választani, akkor egyértelműen a Nexus! Már csak a frissítések miatt is.

Arról nem is beszélve, hogy a Holo UI sokkal jobb, mint a gagyi tácsvíz...

2013. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nexus 4, ez nem kérdés. Ahogy #1 írja, kamerában nem a legjobb a Nexus 4, de SGS4 mini sem a csúcs. Illetve egyik telefon sem igazán a csúcs.
2013. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Apukám önállósította magát, és vett nekem egy Samsung galaxy s4 mini-t. Pedig direkt mondtam, hogy még gondolkodom, nem tudom mit válasszak, és ráért volna még hetekig. Ilyenek az apák...de nem hagyom neki kifizetni, mert erre én gyűjtöttem a pénzt és nem vagyok egy apuci pici lánya aki mindent megkap. Azért köszi a tanácsokat. :) Persze azért örülök egy szinten, hogy végre haladhatok a korral :)
2013. aug. 7. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez eldőlt:) Használd egészséggel!
2013. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom az S4 mini-ben van FM rádió, csak a sima S4-ben nincs.
2013. szept. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, van benne (úgy örültem neki), és a fényképekkel, videókkal is meg vagyok elégedve, amit készít.
2013. szept. 19. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!