Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb telefon?

Melyik a legjobb telefon?

Figyelt kérdés
sony xperia z,samsung galaxy s IV,htc one,apple iphone 5,blacberry z 10,nokia lumia 920

2013. aug. 7. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
s4
2013. aug. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ez nagyban függ attól is, hogy mit szeretsz, de én az iPhone 5-öt mondom. Nekem is az van és nagyon elégedett vagyok vele!
2013. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Asus padfone 2. mindegyiken túltesz..
2013. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3


Jó telefon, de hatalmas f**zság, hogy az a legjobb ezek közül.


Egyébként a BB-t ét és a Lumia-t kiejteném a listáról. Egyik sem lenne rossz, de alkalmazások alig vannak rájuk, hardveresen sem a legjobbak, kijelző sem a legjobb, semmi sem a legjobb.


Xperia Z-t kiejteném a TFT kijelzője miatt, de ha vízálló telefon kell akkor jó választás, TFT meg nem annyira rossz, hogy az miatt ne vedd meg.


SGS4-et kiejteném a folytonos akadozások miatt (de ha raksz rá custom romot akkor nem fog akadozni, szóval abban az esetben még az SGS4 is egy opció maradhat).


HTC One és iPhone 5 között kéne dönteni. Hardveresen mindenképp HTC a nyerő, de a hardver annyira nem fontos, pláne 2013-ban, szóval ezzel annyira nem foglalkoznék. Szoftveresen is a HTC, azaz az Android a nyerő, de az iPhone sem rossz, azzal is meg tudod csinálni az alap dolgokat (böngésző, facebook, email, videó, zene, játék, stb), átlag embernek meg ennél amúgy sem kell több. Iphone-nak jobb a kamerája, HTC sötétben csinál kiemelkedő képeket. HTC-nek jobb a kijelzője és a hangszórója is. Anyaghasználat mindkettőnél jobb, de nekem HTC One ebből a szempontból is jobban tetszik. Illetve A nagyobb kijelző is előny.

2013. aug. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"4"


SGS4-et kiejteném a folytonos akadozások miatt" mIvan? volt már a kezedben ilyen? nekem napi szinten, de egyszer nem akadozott, miért is akadozna??

Az unokatestvérem a telenornál szervizes, ő mondta:

idézem" a htc-től óvjon meg minket az úr,

egyébként Zte telefont visznek vissza a legtöbbet, utána a HTC-T..

2013. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1.Samsung Galaxy S4

2.HTC One

3.Sony Xperia Z

4.Nokia Lumia 920

5.Apple iPhone 5

6.Blackberry Z10

2013. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszi
2013. aug. 11. 14:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Z
2013. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
S IV, szinte mindenben!
2013. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!