Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az androidos...

Mi a különbség az androidos és az okostelefon között?

Figyelt kérdés

Mennyivel tud többet egy androidos?

Meghalt a régi telefonom, nekem annyi a lényeg, hogy wifi legyen benne, meg telefonálni tudjak. Jó lenne egy Nokia C5-03-as? Vagy mennyivel tud többet egy androidos?


2013. aug. 7. 15:29
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocsi, kicsit ismételtem magam, de 3 éves a volt telefonom, én leragadtam annál a szintnél. :D
2013. aug. 7. 15:30
 2/19 Osynho ***** válasza:
Minden androidos telefon okostelefon, de nem minden okostelefon androidos.
2013. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen, ezt tudom, meg azt is, hogy az op. rendszer az android. :D

De mi hasznom van abból, ha ilyet veszek?

2013. aug. 7. 15:34
 4/19 Osynho ***** válasza:
Kapsz egy rugalmas platformot, amit kedved szerint alakíthatsz, alkalmazások tonnái érhetők el a play store-ból. A telefont egy multifunkciós eszközzé alakíthatod. A készülék szerves része lesz a gmail accountodnak, annak minden előnyével és hátrányával.
2013. aug. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ez most egy amolyan semmilyen kérdés.Az Android egy op.rendszer telefonokra és tabletekre.Hasznod nem lesz belőle mert nem fognak neked fizetni ezért.Egy Xperia Tipo-val bőségesen meg lennél elégedve tekintve hogy minimálisak az igényeid.
2013. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
rugalmas? XD abból ítélve, hogy nokia c5-03-asa volt a kérdezőnek tuti, hogy nem 100ezer forintos telót fog venni, hanem 50ezer körül. annyiért meg nem éri meg az android , középkategóriában egy szutyok az egész. windows phone
2013. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Osynho ***** válasza:
Miért nem rugalmas az android? :) Szép, lassan ott tartunk, hogy még ezt is letagadják. :D
2013. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Osynho ***** válasza:

"hanem 50ezer körül"


Ezt hogy számoltad ki? :)

2013. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
19%
mi bajod van? mit kötekedsz omg? ki szólt hozzád mondta valaki hogy kötekedjél? inkább hallgass. te is tuti valami szutyok androidfanboy vagy grat :'D
2013. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

hát nem is rugalmas az android "DRÁGA" osynho , hogy miért is? :

1. optimalizálatlan

2. jön a kérdés miért az?

3. ja a felsőkategóriás androidos készülékekbe mindbe 4"magvas" prockókat, meg überbrutál hardvert tolnak teljesen feleslegesen

4. Ja boccs, nem is feleslegesen mert, nem tudják normálisan optimalizálni a rendszert mert vagy 100000 készülékre kell készíteni őket, ezért brutális hardverrel próbálják korrigálni a dolgot

5. volt itt egy válaszoló aki a tipo-t ajánlotta, rossz választás . android 1 mag 512 ram 2-3 hónap elkezd fagyogatni újraindul magától jó párszor , és gondolom a kedves kérdező nem fogja rootolgatni a telóját és főzött romokat telepíteni rá

kb ennyi

2013. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!