Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az androidos...

Mi a különbség az androidos és az okostelefon között?

Figyelt kérdés

Mennyivel tud többet egy androidos?

Meghalt a régi telefonom, nekem annyi a lényeg, hogy wifi legyen benne, meg telefonálni tudjak. Jó lenne egy Nokia C5-03-as? Vagy mennyivel tud többet egy androidos?


2013. aug. 7. 15:29
1 2
 11/19 Osynho ***** válasza:

" mi bajod van? mit kötekedsz omg? ki szólt hozzád mondta valaki hogy kötekedjél? inkább hallgass. te is tuti valami szutyok androidfanboy vagy grat :'D"


Mi volt az, amivel kötekedtem? :) Tényleg érdekel.


Mi az, hogy fanboy? Hogy lehet rajongani egy eszközért? :D Azt használom, ami nekem jó, nem tartom családtagnak egyik tárgyamat se.


Akkor írok engedelmeddel, amikor akarok. Hogy neked nem tetszik, azt sajnálom (igazából egyáltalán nem hat meg :))


Nem értem miért személyeskedsz, de ez egyben a szegénységi bizonyítványod is. Várom a folytatást, ah marad a hangnemed, legalább jót mulatok rajtad. ;-)


Kérdéseim újra, nem kötekedésből:

- miért nem rugalmas szerinted az android?

- honnan veszed, hoyg 50 körül akar telefont venni a kérdező?

2013. aug. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Osynho ***** válasza:

ma 15:49:


Érveid egyike se cáfolja a rugalmasságot. Várom a következőket. :)


Egy percig se állítottam, hogy tökéletes az android, mi több, nem is én hoztam fel, hanem a kérdező. Én csak annyit írtam, hogy rugalmas platform, amit, ha fejre álltok, se tudtok cáfolni. :)

2013. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Birom ezeket a elborult android ellenzőket. Nekem speciel jó pár éve androidos telóim vannak és sosem voltak vele gondjaim,úgy hogy nem is a legdrágábbak voltak.
2013. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Osynho ***** válasza:
Semmi baj az ellenvéleményekkel (bár én nem is mondtam, hogy az android az istenkirály), csak vicces, hogy jönnek ide emberek és felháborodott, személyeskedő hangon ideírják, amit gondolnak. Megbántottam valakit? Vagy miért kell ezt a stílust erőltetni? Mint már írtam, nem érdekel, max mosolygok az ilyeneken, csak nem teljesen értem az ilyen reakciókat.
2013. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor azt hiszem, hogy maradok a "simánál". :D
2013. aug. 7. 20:51
 16/19 Osynho ***** válasza:
Mi az a sima?
2013. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]

:D

2013. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Osynho ***** válasza:
nice XD
2013. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nokianak van most tök jó mamatelefonja, bazi nagy gombokkal. :DD
2013. aug. 8. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!