Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a legjobb angol-magyar...

Mi a legjobb angol-magyar szótár androidra?

Figyelt kérdés
angol magyar, magyar angol kéne.

2013. aug. 7. 21:27
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

majd megnézem,h lehet-e. :)

Úgy értem, hogy angol-magyarról, magyar-angolra változtatni a nyelvet. :)

2013. aug. 8. 10:10
 12/20 A kérdező kommentje:

Amúgy nem készülök felsőfokúra, csak középfokúra. De idegesítő, hogy a legtöbb szótárban nem található meg nagyon sok szó. Szóval ezért keresek olyat ,amibe hogyha beírok valamit, akkor jó esetben ki is hozza a magyar megfelelőjét.

És nincs mindig internet elérésem, enélkül meg nem tudom használni a google translatort. (ami mellesleg nem a legjobb fordító/szótár)

2013. aug. 8. 10:17
 13/20 anonim ***** válasza:
30%
Akkor is képes voltál kiadni 6750 Forintot!? Bőven sok lett volna középfokúra az általam ajánlott is. Az is megy internet nélkül is ismer minden szófordulatot. Ez a döntésed semmibe veszi a többi választ. Ráadásul rohadtul elkapkodtad a vásárlást is. Én odaadtam volna ingyen ezt a progit. Ugyanis fenn van minden torrent oldalon. XD :D Remélem több eszed lesz nyelv vizsgán. Sok sikert!
2013. aug. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

aki az igazit mondja

Gratulálok általánosító bajnok. Jól általánosítottál a sok baromságból.

Mint a free sms. Az SMS nem ingyenes csak túl hülye vagy ahhoz, hogy felfogd a program működését. Ahogy már írtam az SMS szűrésre vonatkozik és nem az SMS küldésre. De úgy látszik te tényleg ennyire fogalmatlanul hülye vagy.

2013. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Dehogy adtam ki 6750 Ft - ot. Ne viccelj :P Mondom, a deluxe verziót szedtem le, ugyancsak torrent oldalról. :DDDD :)
2013. aug. 8. 13:47
 16/20 A kérdező kommentje:
De amúgy köszi a nagylelkűségedet. :))))
2013. aug. 8. 13:48
 17/20 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! Bocsánat! De a rosszindulatú ember miatt törölnöm kell a kérdést. Az a buta még mindig egy lerágott csonttal jön. Az ilyenektől menekülni kell. Szia!
2013. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

ma 14:27

Persze én vagyok a rosszindulatú, amikor te kötöttél bele a válaszomba te gyökér.

És még nekem nincs logikám te sötét. A kérdés még mindig az volt, hogy melyik a legjobb? Képes vagy ezt felfogni, te nagyon szerencsétlen???

Én leírtam, hogy melyik a legjobb, erre te belekötöttél. no comment ennyire hülye vagy.

A százalékom meg azért alacsony, mert leálltam vitázni pár piramisjátékos hozzád hasonló hülyével. A zeekrewards piramisjáték volt én meg megmondtam előre csak a sok hozzád hasonló ezt nem volt képes felfogni.

2013. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

hát igazán nem kellett volna összevesznetek a kérdésemen. én mindkettőtök válaszát jónak tartottam.

szótár is meglett végül. :PP

de a kérdést hogyan tudod törölni?

2013. aug. 8. 16:29
 20/20 anonim ***** válasza:
Köszi annak aki elmondta a legjobbat..nem én sem kiszülök felsőfókú nyelvvizsgára de ha egyszer ingyen meg tudom szerezni a hőn áhított legjobb szótárat akkor miért ne tenném?
2015. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!