Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés

Leírom mi a helyzet jelenleg van egy Iphone 4-em le szeretném cserélni valami modernebbre gyorsabbra jobbra stb.

Lehetséges választások:Iphone 5, Galaxy S3

Ezek közül nem tudok dönteni az Iphone 5 nagyon tetszik kívül belül viszont hallani olyat hogy nagyon kopik a fekete és még negatívum az ára 200ezer Ft hivatalos forrásból az S3 100ezer Ft nem tudom megéri e az Apple érzés a dupláját mert az Iphone olyan hogy van egy feelingje ami semmi más telefonnak nincs az S3 is jó telefon magas tudással de az Android nem tetszik annyira meg az Iphone 5 jobban is néz ki de akkor is az Iphone 5 2x annyi .



2013. aug. 9. 11:21
 1/10 Osynho ***** válasza:
Miért csak ez a 2 a lehetőség?
2013. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jót akarsz akkor Galaxy S4 vagy HTC One.
2013. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én sem értelek, ha kiadnál 200 ezret, akkor inkább s4, vagy asus padfone 2
2013. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Galaxy S3 értelemszerűen... az ájfón szörnyen túlárazott, semmiben sem tud többet, mint egy 30 ezer forintos androidos telefon (annyi, hogy nem "lagol", ennyit tudnak érvelni).


Ha meg egy picit többet akarsz rákölteni, akkor, ahogy előttem írták, vegyél HTC One-t. Gyönyörű, villámgyors telefon, fémház, tökéletes!


Az s4 sem rossz választás, erősebb a hardvere, viszont az teszkós műanyag, nekem az nem tetszik. :D

2013. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó inkább az mondom 100ezer Ft szánok rá max és olyat szeretnék ami gyorsabb jobb mint az Iphone 4 és használtan nem nagyon szeretnék venni mivel elég lutris főleg az Iphone 5 sok névtelen árulja 80-130ezer Ft között telefonszám nélkül előreutalással a Galaxy S3-at meg újonnan meg tudnám venni 100-ért boltba .
2013. aug. 9. 14:49
 6/10 Osynho ***** válasza:
Nexus 4
2013. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nexus 4-et már nem lehet t-mobile-ba kapni egyébként a Galaxy S3 LTE 2GB ram szerint azt fogom választani az ész érvek döntenek kell a változatosság régóta használok IOS-t aztán majd pár év múlva visszatérek Iphone-ra :)
2013. aug. 9. 17:23
 8/10 Osynho ***** válasza:
Függetlenül se drága a Nexus 4. Mennyiért veszed az S3-at?
2013. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
t-mobile 90ezer Ft dominócsomagban :)
2013. aug. 10. 07:56
 10/10 anonim válasza:
s3
2013. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!