Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5, Iphone 5S, Androidos...

Iphone 5, Iphone 5S, Androidos készülékek?

Figyelt kérdés

Nem voltam még apple termék tulajdonos, ez fontos.

Az érdekelne, hogy mik az apple termékek előnyei, valamint hátrányai? Hallottam olyat, hogy csak itunes-ról lehetséges a szinkronizálás, más programokkal nem, és olyankor törli a régebbi dolgokat, mennyire igaz ez? Ti miért vennétek meg, vagy miért nem vennétek meg az Iphone 5-öt, vagy esetleg megvárnátok az Iphone 5S-t, vagy pedig valami egyéb más Androidos készüléket ajánlanátok alternatívaként?

Kifejtettek válaszokat várok!

Köszönöm a segítségeteket!



2013. aug. 12. 12:19
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Nehéz döntés ez, mert ugye most, ha az ember megvesz valamit, nem szeretne egy hamar váltani, értem ezt egy kb. 2 éves időszakra. Meg, hát a másik fontos dolog, hogy a pénzemért ne valami olyasmit vegyek, amivel aztán csak később a baj van, vagy esetleg nem úgy működik, ahogy kellene.


Ismerősöktől is kérdeztem, de egyik mondja az S4-et, a másik pedig, hogy várjam meg az 5S-t. Az első ismerősömnek jelenleg is samsungja van, a másiknak pedig 4S.


Nehéz a döntés.


Köszönöm mindenkinek a vélemények kifejtését.

2013. aug. 13. 17:23
 22/29 anonim ***** válasza:
54%

A Samsungok tele vannak kényelmi funkciókkal, hangvezérléssel stb. (más kérdés fogod-e használni...). Egy bajom velük, az pedig a gagyi műanyag, ami bár használatnál úgysem tűnik fel. :)


Ráadásul pl. egy S4 még 2-3 év múlva is telefon lesz... az iphone-t kibontod, évek múlva is ugyanaz, szerintem az első hónapban megunnád (én tuti, szeretem mókolgatni a kicsikét). :)


Utolsó válaszoló, akkor kérlek téged is, fejtsd ki miben jobb az iOS az androidnál! :) Én csupa-csupa pozitívumot írtam a droidról több oldalban, hogy mit lehet droiddal, mit nem iOS-sel. Akkor írd le, kérlek, miben jobb az iOS, miben nyújt többet, mint pl. egy 30-40 ezer forintos androidos telefon.


Mert pl. konkrétan az iOS7 tökéletes android 4.1 koppintás, még az animációk is ugyanazok (persze nulla szolgáltatás természetesen). :DDDD

2013. aug. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
54%
Vicces, hogy az iOS megavérfanok még egyetlen egy érvet sem tudtak leírni az iphone mellett, csak szitkozódni, ostobaságokat beszélni. Kár...
2013. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
54%
Szerintem az Apple a minőségben jó nagyon,kicsit tényleg stabilabb az IOS de viszont azért mert jóval egyszerűbb.Androidban sokkal több lehetőség van Ha fényképezni is akarsz,és testre akarod szabni + erőt is akarsz ami még később is megállja a helyét akkor Galaxy S4,HTC One,Xperia Z.HA annyit szánsz rá mint az Iphone 5 re.Amúgy 150ezerért lehet rendelni amerikából az az igazi ára.250ezerért csak itt adják a marha nagy áfával.
2013. aug. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
150e-ért lehet usa-ból rendelni? OMG, te mennyire fogalmatlan vagy. Szánalom.
2013. aug. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
54%

Az USA-ból kb 200 dollárért lehet rendelni. No meg persze a vízum készítésének díja, szállítási díj, regisztrációs díj kb ennyi, és máris ott vagy, h mindegy ha innen veszed.


Úgy érné meg ha kimennél Amerikába, és ott megvennéd $200 ért a telefont, ami kb 50 ezer forint :) Én iOS párti vagyok, abszolút, mert megbízható, minőségi, és telefon marad 3 év után is! unokatesómnak iPhone 3-ja (vagy 3g nem tudom:|) van, és iszonyat jó állapotban! Ügyel rá! Mikor is adták ki a 3-at? Na ez az ami telefonná tesz egy telefont!:))

2013. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Azért azt vedd figyelembe, hogy az a 200 dollár az 2 év hűséggel annyi.
2013. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
54%
Persze nyilván. De én úgy vagyok vele, ha valakinek van pénze iPhone-ra akkor szerintem arra is van!:) (utolsó előtti vagyok)
2013. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Alap ár az 700 dollár,de vízummal se lenne 200ezernél több.Ha ez tetszik nyugodtan meg veheted,csalódni biztos nem fogsz benne de ennyiért jobb telefonok is vannak.Ha ennyit szánsz rá akármit vehetsz ami tetszik csak vigyázz ha függetlenül veszed,hallottam olyat is már hogy 1-2 hétig hásznált telefonokat is az új áráé adtak el.
2013. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!