Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csak töltővel együtt...

Miért csak töltővel együtt szervizeli a nokia a telefonokat?

Figyelt kérdés

Nemrég bevittem a telefonomat (Nokia E7) szervizelni egy T-mobil üzletbe, mivel nem tölt a telefon, de 100%, hogy nem a töltő a hibás. Vagy 7 ugyanilyen végű töltővel próbáltam és nem töltött (nokiással sem).


Nem vittem töltőt, mivel egy családtagom kettévágta (mert hülye volt és azt hitte, hogy az a rossz). A szervizes azt mondta, hogy csak hozzá tartozó töltővel együtt tudják elküldeni a Nokiához és majd ott szervizelik, de töltő nélkül át sem veszik.


150000 Ft-ért vettem a telefont, garancia már nincs rá, erre egy rohadt töltővel szarakodnak ezek a hülyék. Ez miért van? Egyértelműen a telefon a hibás, mért kérik az eredeti töltőt, ha annyira egyértelmű, hogy a telefon a hibás, hogy a dugó ahova be kell dugni a töltő végét kilazult és kiesett a telefonból...


Valaki nem tudja esetleg, hogy ez miért van? Érdemes a kettévágott töltővel megjelenni?



2013. aug. 13. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosra akarnak menni. :)
2013. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mert a szervízbe nem szeretnek póttöltőt tartani tesztelésnél, másik szervizelt készülékét meg nem akarják ideiglenesen használni, ha véletlenül idő közben lemerül a telód. neked kicsi dolog, de gondolom a szervízben ez 1 gonddal kevesebb. meg hát attól még lehet a töltővel is probléma, azt is megvizsgálják(bár elsősorban a sony-s töltők voltak az utóbbi években erre hajlamosak, nokiákból még egy 8 éves is működik).
2013. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A nokia szervizben miért ne lenne töltő kifejezetten erre a célra? Nem logikus. Persze, hogy nem másnak a töltőjét használják, de Finnországban a Nokia központi szervizében (ahova küldik, a telefont szervizelni) hogy ne lenne erre a célra fenntartott töltő? A leggagyibb gsm boltoknál is ahol van szerviz, van az összes töltőtípusból. Most akkor a nokiánál miért ne lenne az a pár típus amelyeket az utóbbi években legyártottak? (Én pl 3 típusról tudok a Nokiánál)
2013. aug. 13. 20:39
 4/5 A kérdező kommentje:
Viszont a Sony töltők tényleg rosszak, nekem 2 évig bírta előző telefonomnál...
2013. aug. 13. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondom! Biztosra akarnak menni! Mert mi van akkor, ha a tulajdonos balfék (nem rád értve) és a telefonnak semmi baja. Vissza küldik mondván hogy a telefon tökéletes. Te pedig reklamálsz.
2013. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!