Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha valaki nem kedvel engem és...

Ha valaki nem kedvel engem és tudja a mobil számomat akkor be tud regisztrálni engem valami emelt dijas hivásra vagy bármilyen emelt dijas szolgáltatásra hogy én nekem elvegye a pénzem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 13. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól h a számod ott lesz, a pénzed nem tudják levenni. Azaz átlag tudással senki. Max híni fog pár barom ember. ha meg neked fura számról jön hívás ne fogadd sms re se kell válaszolnod.
2013. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, NEM tud beregisztrálni! Elméletileg egy hackernek esetleg sikerülhetne, de nagyon bonyolult! Ahogy irták, ne fogadj ismeretlen külföldi számról hivásokat, de ez se mindennapi eset!
2013. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, megnyugodtam, köszi a válaszokat!
2013. aug. 13. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:
arra vigyázz inkább, hogy olyannak ne add a kezébe a telód akire gyanakszol ilyen szempontból, mert a saját mobilrol elég egy smst küldeni
2013. aug. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!