Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket választanátok??

Mahhoo3-3 kérdése:

Ti melyiket választanátok??

Figyelt kérdés

Tudom hogy ezt nekem kéne eldöntenem... de nem tudok választani, fekete, szürke vagy fehér? Melyik szebb, jobb, előnyösebb? A Nokia lumia 925-ről van szó. Ti melyiket vàlasztanátok ha vennétek/ kapnátok. Minnéltöbb választ várok, nem akarok csalódni, előre is köszi mindenkinek. ( az 5 ( már ha lesz annyi) legértelmesebb válaszolót felpontozom, legyél te is köztük!)



[link]


( töri: 2 héten belül kiköltözünk bécsbe, holnap kimegyünk vásárolni és valószinüleg megkapom a lumia 925-ömet. 920at szerettem volna csak az A1-nál tegnap kivonták a forgalombol, anyukám ajánlotta helyette a 925-öt, összehasonlításokat néstem, minden "features"-t és azt mondtam jó, ez nagyon jó telefon,csak azt nem tudtam eldönteni milyen színűt. Szürke? Fehér? Fekete? A fekete tetszett, csak a széle ugye metál és knife test ekben azt lehetett a legjobban megkarcolni, ugyhogy arröl hamar lekophat a festék, a fehérnél meg a szürkénél gondolom nincs festés, viszont pont emiatt nem ugyanolyan szinü a hátuljàval... nem tudom... rátok bízom, válasszatok egy jó színt ( amit a legtöbben írtok az lesz))



2013. aug. 13. 22:12
 1/5 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, fiú
2013. aug. 13. 22:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha csak ez a problémád...

... akkor feketét válassz!

2013. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de ha lekopik az hülyén néz ki :(((
2013. aug. 13. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy akkor fehér kizárva mert női, hülyének néznek vele.Ha a karc miatt félsz a feketétől, akkor szürke.
2013. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

920 at fogok kapni:(

Mondjuk az is jo!

2013. aug. 15. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!