Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket választanátok SGS...

Ti melyiket választanátok SGS 4 Mini vagy Iphone 4S?

Figyelt kérdés
Ha a kijelző méretét nem vennénk figyelembe, (nekem az a lényeg, hogy a telefon kisebb legyen szóval ezért mindegy mekkora). Mind a kettő telefon nagyon jó. Teljesítményben is egy szinten vannak, kijelző felbontásában sincs akkora különbség.

2013. aug. 12. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
én az iphone 4S-t választanám szerintem megérné az az árkülönbség sokkal gyorsabb és stabilabb a rendszer és énis ilyet szeretnék venni majd, az androiddal már tele van a tök*m mert ha ott nem csúcskategóriás a készüléked akkor már nem biztos hogy mindent elvisz, IOS-on meg mindent megírnak mindenre eddig csak 1 programról tudok amit sima 4-sre nem adtak ki szóval a 4S-t nem érinti
2013. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4s
2013. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mobilarénások szerint a Galaxy S4 mini nagyon kompakt készülék, és nagyon jó felhasználói élményt biztosít. Én mindenképp azt venném. :)
2013. aug. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Galaxy S4 mini értelemszerűen... mellette a 4s játéktelefon. Erősebb a hardvere, és szoftveresen meg aztán ég és föld a tudása.
2013. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Melyik szerintetek a strapabíróbb? Olvastam olyat, hogy az amoledek képesek beégésre is. Ez igaz?
2013. aug. 12. 18:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Ritkán, de előfordul. Garanciálisan cserélik :)
2013. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!