Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom (galaxy S3)...

A telefonom (galaxy S3) beleesett a vízbe, mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Pár másodpercre vízben blugyogott(hétfőn)-> gyors szétkapás 2 óra száradás -> kb 1-2 perc hajszárító(hideg) tudom hogy rossz..utólag :S -> kb 10 óra ventillátor alatt(közepes fokozaton) -> most minden jó benne. Kiszáradt és tényleg megúsztam, vagy már csak ketyeg az ideje? Rámijesztettek azzal, hogy pár hónap alatt bele fognak rohadni a cuccok. Most félek, mert azért ez sem egy nokia3310, hanem s3, 100plusz ezer forintos telefon... esetleg szervizeket tudnátok ajánlani ahova be tudnám küldeni és ultrahangos mosással ki tudnák szárítani vagy valami? Mert nem szeretném csak úgy elveszíteni :S Előre is köszi!!

2013. aug. 15. 00:43
 1/8 TigerDemoN válasza:
De ha jól kiszárítottad meg minden akkor rendeben, ha nem akkor egy idő után elkezd oxidálódni..ilyenkor belassulhat a teló vagy sűrűn lefagy.
2013. aug. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel bekapcsolva volt a víznél ezért egyből befagyott, amúgy meg eddig nem nagyon vettem észre szaggatást mivel picit minden szaggat már rajta, tele van programokkal. Az oxidálódás kb hány nap/hét után vehető észre?
2013. aug. 15. 00:53
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ez most nagyon megijesztett... gyorsan kérlek küldjetek szervizeket!! Esetleg.. saját szervize? (samsung szerviz)

2013. aug. 15. 00:58
 4/8 TigerDemoN válasza:

Akár pár nap akár pár hét... nem vagyok jós.

De szerintem vidd be a szervízbe.

2013. aug. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a.) elviszed szervizbe, és a megkopasztanak, mint a szemét

b.) először is nagyon kevés szappant teszel kb 3-4 liter langyos csapvizbe. Ebben meglötyögteted a telefont, akksi nélkül. Előtte előkészitesz egy nagyjából légmentesen zárható (tupperware, zepter, stb) műanyag uzsidobozt, amit teleraksz gyorsrizzsel. Miután a telefont kivetted a vizből, öblitsd ki sima, langyos vizben, majd miután kivetted és leráztad, beleteszed a rizses edénybe, és kicsit szórsz a tetejére is a rizsből.


Hülyeségnek hangzik, de az első SGS-emet igy mentettem meg. A rizs magába szivja a nedvességet, igy elvileg baja nem lesz.


Ez nálam már nem egy telefonon vált be, ugyanakkor nem tudom neked 100%-ra garantálni. Ha tutira akarsz menni, Samsung szerviz.

2013. aug. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na igen, de mivel vizes nincs rá garancia, szervizelés meg... igazából minden tud oxidálódni, szóval mindent kicserélni.. luxus, nem?
2013. aug. 15. 18:34
 7/8 anonim ***** válasza:
drága lenne, valoban. igazabol ha baja lesz, akkor is raer a szerviz.. szerintem
2013. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Megírnád, hogy mit csináltál még vele, aztán rendbejött-e? Az enyém is így járt :(

Szervizben volt? Mit mondtak? Működik most?...

2013. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!