Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondjatok nekem olyan nagyon...

Mondjatok nekem olyan nagyon egyszerű telefont, ami nem okosteló, nem is érintős, de max wifizni lehet vele!?

Figyelt kérdés

örülnék konkrét típusnak, igazából nem vagyok egyiknek se a híve, felőlem lehet az Nokia is meg bármi más is.


Találtam egy Nokia Asha 205-öst (dual sim), de az egyik üzletben esküsznek h nincs benne wifi, a másikban meg h de van, na aztán most legyek okos. a neten se egyértelmű.


csak mert ez úgy pont tetszene kinézetre, na meg "sokbillentyűs" és olcsó is. ehhez pl mit szóltok?


vagy egyéb típusokat mit ajánlanátok? (A GPS csak egy plusz és jó ha van, de nem feltétel. )


és ne legyen csomagban, én kártyafüggetlent akarok most végre .... (ez a Nokia asha olyan)


kösz


2013. aug. 15. 07:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!