Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace-hez segítsé...

Samsung galaxy ace-hez segítséget (? )!

Figyelt kérdés

Most vettem egy Samung galaxy ace telefont, de sok mindent nem értek. Két dolgot kérdeznék:

- Google Play-t hogy kell telepíteni rá? Hogyan tudom használni a telefonon keresztül (alapból nincs rajta). Vagy hogyan tudok eszközt hozzáadni számítógépen?

- Ha belépek az Android Market-be, a következő üzenet fogad: "No matching content in Android market". Wifi van, google-vel be vagyok jelentkezve. Mikor rámegyek egy alkalmazás letöltésére (mondjuk Facebook), kiírja, hogy letöltötte, de egy pár másodperc múlva a telefon jelez, hogy nem sikerült a letöltés, próbáljam újra. Mi a baj, és mi a megoldása?



2013. júl. 21. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs rajta Goolge Play? Hát milyen Galaxy Ace az? Valahogy tedd rá mert (szerény véleményem szerint) az android market egy sz#r, nekem az.
2013. júl. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De azt hogy csináljam?
2013. júl. 22. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Tedd rá apk fileban a Google playt. Beirod a számítógépen google play.apk download. Letöltöd. Sd kártyára felmasolod majd a file kezelőben elinditod és telepíted. Előtte engedélyezd vagy közben az idegen források telepítését!
2013. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mellesleg ott van a Samsung áruház is. Nagyjából ugyanazok az appok találhatóak meg ott is, mint a Play áruházban.
2013. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már sikerült megcsinálnom. Csak a gyári beállításokat kellett visszaállítani, és rögtön frissített mindent :)
2013. júl. 25. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!