Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel ot 995, huawei ascend...

Alcatel ot 995, huawei ascend y300, nokia lumia 520, htc desire 200 vagy zte blade3?

Figyelt kérdés
melyik a jobb és miért? csak ezek

2013. aug. 15. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Desire 200 egy túlárazott gyenge telefon, a Blade 3 nem épp egy erőgép a többihez képest, a 995 nem lenne rossz, de is gyengébb mint maradék két jelölt. Így marad az y300 és az 520. Mind a kettő jó ár/érték arányú telefon, az egyiken WP8 fut, a másikon android.
2013. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Huawei :)
2013. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Egyik mobilt sem ismerem, de nekem van egy Huawei Ascend Y200-am, egy év alatt 3x kellett szervizbe vinni alaplap hiba miatt!!! Folyton lefagyott, akadozott, leálltak a programok... nem tudom, az Y300 milyen, de ez a márka nekem már nem minősül megbízhatónak!! Úgyhogy azzal vigyázz szerintem. A Nokia Lumia 520-ról nagyon jókat olvastam, főleg, mert Win8 van rajta, ami ezerszer jobb ,megbízhatóbb, mint az Android. Én most olyat tervezek venni, nagyon meggyőző volt, és az ára is jó.
2013. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!