Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan, aki tisztában van...

Van olyan, aki tisztában van a telefonokkal (hardver, szoftver, processzor, stb. ), de ennek ellenére a külcsín fontosabb neki a belbecsnél?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok ilyen?

2013. aug. 16. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mindenki az Antutu meg hasonló tesztekre gerjed.

Ráadásul nem a HW-en múlik leginkább egy telefon valós felhasználói élménye.

Akik erre gerjednek azoknál már eleve komoly problémák vannak.

2013. aug. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosan akad. Számomra sem a hardveres adottságok valamint a szoftveres funkciók magas száma mérvadó, inkább a megbízható működés, kompakt méret.
2013. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ha CSAK a külső számít? Mármint van két telefonom, az egyik kb. minden téren veri a másikat, de én azt élvezetesebbnek találom nyomkodni, mert számomra szebb a külseje, a gombjai, billentyűzete, ilyesmi. Az anzaghasználat ugyanolyan, mindkettő androidos, tehát nincs az, hogy megbízhatób, stb.
2013. aug. 17. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!