Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonnál mi a...

Androidos telefonnál mi a minimális első töltési szint?

Figyelt kérdés

Él ezeknél a telóknál a régi szokás?

Egy huawei y300 as om van,és én úgy csináltam hogy kb 14.-órakkor rá tettem és 18:00 kor le vettem. Fel van töltve csurig.



2013. aug. 16. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs semmilyen szokás.Felteszed,eléri a 100-at leveszed.Csak arra ügyelj hogy ne hagyd teljesen lemerülni de amúgy akármikor,akármennyit töltheted.
2013. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi,és nem él az a teòria hogy ezeket az új telókat is pl 16 órákat kell tölteni? Mondjuk szerintem hülyesèg.


Amúgy a huawei ascend y300 akkumulátora nektek hány naptot bír? Nekem kb 1 - 1,5 napot bír! De wifi, játèkkal. :)

2013. aug. 19. 10:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Amióta Li-ionos vagy polymeres aksik vannak azóta nem kell semmit trükközni a töltéssel.Az az üzemidő teljesen normális.:)
2013. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!