Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok általában mi a minimáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok általában mi a minimális elvárásotok egy pasival szemben külsőleg belsőleg? Mi az a szint amikor elutasítjátok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a szintet én képviselem Magyarországon, szerintem egyedüliként. :D
2013. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már ketten vagyunk.
2013. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

külsöleg: ha már hozzá se merek érni... nemhogy megölelni

belsöleg: ma már nagyon kell vigyázni, szóval igazából egy visszahúzódóbb csajt bármivel el lehet ijeszteni

2013. márc. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minimális elvárás külsőleg: legyen ápolt, tiszta. A borosta teljesek oké, az még szexi is tud lenni, de ha már csimbókokban lóg a szakálla, és érzem rajta, hogy 4 napja nem fürdött, az azért már gáz... A körme alatt ne legyen kosz, a száját is ápolja (fogmosás, stb), mert senki sem szereti, ha úgy kell beszélgetnie valakivel, hogy annak büdös a lehelete, vagy látszik a fogai között a tegnap esti kajamaradék...

+ ez csak az én személyes megjegyzésem, de én kifejezetten rosszul vagyok a cigi füsttől, szóval dohányos srácok nálam eleve szóba sem jöhetnek. Bárhogy is mosnak fogat, mindig érzem rajtuk a bagószagot. Nálam ez is kizáró ok szokott lenni.


Belsőleg: Nem szeretem, ha egy srác flegma, főleg nem, ha csak a haverok előtt játssza az eszét. A bunkó, nagyképű vagy agresszív pasiktól pedig egyenesen lever a víz. A minimum nálam ott kezdődik, hogy nem csal meg, meghallgat, és számíthatok rá, ergo legyen megbízható. Nem várom el, hogy a tenyerén hordozzon, de tudjam és érezzem, hogy fontos vagyok a számára és mellettem áll, ha szükségem van rá. Ha ennyire sem bízhatok benne, akkor nincs is értelme a kapcsolatnak, mivel számomra a bizalom az alapja mindennek.


21/L

2013. márc. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Külső: ápolt, tiszta, borostás lehet (ha jól áll neki, és nem hajléktalan-szint), szakáll, bajusz is, csak gondozza, ja és legyen rajta valami, ami megfog

Belső: őszinte, tudjak vele nevetni, de ne legyen gyerekes, ha visszafogott, nem baj, de legyen benne valami határozottság is, bunkóság kizárva (jó, incselkedős-beszólogatás persze, csak a taplóságot ne), és ha el akarna hagyni, akkor merjen elém állni, ne kidobassa magát.

2013. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!