Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont választanátok...

Melyik telefont választanátok és miért?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy i9500 S IV

Apple Iphone 5 32GB

HTC One X



2013. aug. 18. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Galaxy S4 a legjobb innen.Ez tudja a legtöbbet,nagyon gyors,bár szerintem az I9505-tel jobban járnál.
2013. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:
ezek közül nekem személy szerint az s4 kéne de hát kinek mi. mivel nem egyforma os van a kérdezett készülékek közt így érdemes azon szûkítened a kört.
2013. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül az SIV-t, mert szerintem Androidok közül és ebből a felsorolásból az a legjobb.
2013. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért ez a 3 ,mivel Tabletbe jelenleg Ipad 4-esem van és a ios meg az egész olyan stabil és teljesen hibátlan rendszer ,hogy gondolom,ha a tabletjük ennyire jó akkor a telefon sem lehet rosz.


Galaxy pedig azért tetszik mert szép telefon,és az android rajta meg maga az android teljesen testre szabható ,a paramétereiről nem is beszélve.

2013. aug. 18. 15:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Rendszerben azért pont mind a 3 eléggé eltérő.

A Samu és a htc is külön alakítja a droid-ot. Így mindkettő droid mégis tök más a két telefon.

Tehát bármelyiket is veszed totál más lesz, mint akármelyik másik.

Ha a rendszer a lényeg, akkor nehéz lesz választanod.

A Samu közelebb áll az alap droidhoz, de belenyúltak azért rendesen.

Nekem a htc rendszere jobban tetszik, mint a samué.

Viszont kamerában egyértelműen a samu jobb.

Ha nagy kijelző kell, akkor is samu, ha közepes, akkor One.


Az i5-ről csak azért nem írtam, mert úgy tűnik, hogy ki akarod próbálni a droidot. Amúgy meg már tudod, hogy milyen az iOS.

2013. aug. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
alternatíva a stabilitásra : Nokia Lumia 920, HTC 8X
2013. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mindeképpen Iphone . Nem fogod megbánni. De ha rám halgatsz várd meg a szeptembert mikor kijön az 5S és kenterbe veri ezeket :)
2013. aug. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Most olvasom hogy már van iPad -ed . Ez igy még eggy ok hogy iphone t vegyél . Már csak az iCloud miatt is . pl. ha a teloval fotózol valamit akkor az azonnal ott van az ipad en is , ha letöltesz eggy játékot az ott van az ipad en is , ha az ipad en netezel az iphoneon ha megnyitod a netet ott nyilik ahol a ipad en abba hagytad , ha letöltesz az eggyikre eggy zenét az ott van a másikon ,ha az ipad en kiviszel eggy pályát a játékon az iphoneon is már onnan fojtatod , és igy tovább , még a felénél sem járok :) tökéletes páros eggyütt .
2013. aug. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az Iphone5 és a S4 mellett döntök,hisz az Ipad lehet csak 2 magos meg nem 2gb ram stb...de ahogyan a rendszer kezeli és használja 1 szavam nincs rá,hisz akadás és egyéb sosincs,extrém stabil...Amikor megvettem akkor izéltem,hogy biztos full akadás stb...,mert ilyen árban csak 2 magos stb...aztán jött a meglepődés
2013. aug. 20. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!