Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék helyet felszabad...

Hogyan tudnék helyet felszabadítani a telefonomon?

Figyelt kérdés
Galaxy ACE-em van, rootolva van éppen azért, hogy minden alkalmazást át tudjak pakolni az SD kártyára. A Play store-on kívül nincs is más app a belső memórián, hanem minden az SD-n van, mégis azt írja, hogy a telefon belső tárhelye megtelt... Semmi egyéb fájl nincs a belső memórián(legalábbis nem tudok róla), sms-eket, előzményeket stb. kitöröltem. Miért van mégis csak 8mb szabad hely?????? Újratelepítem a ROM-ot, akkor van egy ideig még hely de kb. 3hét múlva újra megtelik. Mivel és miért?!?!?!?!?!?! Mit lehetne tenni, mert ez így már nem állapot, nem tudok egy alkalmazást sem telepíteni, mert "tele van" :S

2013. aug. 18. 18:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Van egy olyan érzésem, hogy az lehet a baj, hogy ha letöltök egy app-et a play-ről, akkor azt én telepítés után áthelyezem az SD kártyára, de nem lehetséges, hogy maga a letöltött fájl, amiből telepíti az app-et az rajta marad a telefonon? Ha igen, van ilyen, akkor hol (milyen mappában) kell keresni?
2013. aug. 18. 19:04
 2/2 kilroy ***** válasza:

Itt vannak a telepítőfájlok (*.apk), ha erre gondolsz: system/app

Sdcard/android/data, vagy az android/obb mappákat is átrakja sd -re, vagy csak átmásolja?

2013. aug. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!