Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lassult be a telefonom?

Miért lassult be a telefonom?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S van, már 2 éves. 1 hónapja azt vettem észre, hogy nagyon lelassult, akadozik a rendszer, sokszor nem vagy csak két-háromszori érintésre érzékeli, ha hozzáérek. Pl. ma is írtam rajta és csak pár másodperc múlva vette be, amit leírtam.

Mit lehetne vele csinálni?


2013. aug. 18. 21:53
 1/8 anonim válasza:
49%
frissíts szoftvert:)
2013. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet frissíteni a szoftvert?
2013. aug. 18. 22:22
 3/8 anonim ***** válasza:

erre nem hinném, hogy szoftverfrissítés a megoldás...


esetleg gyári visszaállítás.

2013. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kilroy ***** válasza:

Jaja. Gyári visszaállítással tuti jó lesz.

Esetleg, ha rootolva van, akkor a Root Cleaner -el tisztogatni, vagy ha nincs rootolva, akkor Clean Master -el megpróbálni hátha jobb lesz.

2013. aug. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs rootolva. Ha visszaállítom a gyárira akkor eltűnik minden? Képek, videók, játékok, alkalmazások stb..?
2013. aug. 19. 14:40
 6/8 kilroy ***** válasza:

Olyan, mintha most hoznád ki a boltból. Amit tudsz, azt próbáld lementeni a telefonból. Esetleg szinkronizáld, aztán ha visszaállítottad, akkor a playben a "saját alkalmazásaim" menünél visszarakod az appjaidat(csak olyat tudsz innen visszarakni, amiket innen szedtél le), amik kellenek és talán megmaradnak a régi állások, mentések. Ismétlem talán(!), nem biztos, hogy mindnek sikerül.

Ha JB lenne rajta, akkor azt mondanám, használj Helium - App Sync and Backup progit. Ezzel le tudnád szedni az egész applistát mentésekkel.

Bocsi, most keltem fel:) Remélem érthető.

2013. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm a részletes leírást! :)

Beállítások->Védett adataim->Gyári adatok visszaállításánál kell ezt megtenni, ugye?

Ha rámegyek pontosan mi történik? Csak simán újraindul a telefon visszaállítva, mást nem kell tenni?

Azt írta, hogy "nem törlődik az Sd kártya fájljai pl. zenék, képek.."

2013. aug. 19. 20:16
 8/8 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a beállítást, de még mindig ugyanolyan. Pl. ha megnyitom a fényképeket akkor 3-4 másodpercet várni kell, mire beadja őket.
2013. aug. 20. 02:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!