Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone hiba miatt lehet olcsóbb?

Citylife kérdése:

Iphone hiba miatt lehet olcsóbb?

Figyelt kérdés
Üdv! Ma voltam az auchanban,odamentem a telefonokhoz,nem tudtam bekapcsolni az iphonet,kiderült,hogy fullra le volt merülve. kértem az eladó segítségét,azt mondták,hogy nem is lehet bekapcsolni,még ők sem tudják,mert nem lehet feltölteni!!!emiatt a hiba miatt nem adnák oda ingyen,vagy esetleg olcsóbban az eredeti árnál? (kártyafüggetlen) múlthónapban is voltam ott,és akkor sem lehetett bekapcsolni! Ezért gondolom,hogy adnák,mert ők nem tudnak vele mit kezdeni.. KÖSZI A SEGÍTSÉGETEKET!

2013. aug. 19. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem lehet bekapcsolni, még sokat érhetnek az alkatrészei. Ha pl az alaplap rossz, akkor még ott az érintőpanel, a kijelző, az akksi, még 1-2 dolog. Ezek simán megérnek 20-30000-et, ha jó állapotban vannak. Sőt, akár cserélhető is, de annak nem tudom az árát. Ha meg csak az akksi rossz, az is cserélhető, párezerből megvan, illetve az alkatrészei ugyanúgy eladhatók. Ingyen semmiképp nem fogják adni.
2013. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi! maximum 25-t adnék érte.
2013. aug. 19. 13:09
 3/13 anonim ***** válasza:

Az egy bemutató darab, az nem azért van ott, hogy eladják hanem, hogy megnézzék és kipróbálják az emberek. Igaz ezt most nem lehet megtenni.

Ha venni akarsz, akkor hoznak neked egy becsomagolt darabot a raktárból.

2013. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De nem bemutató darab készülékek vannak kirakva,mert menübe is lehet menni,wifi meg mint egy normális készülék.
2013. aug. 19. 13:36
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi van??? Egyszer azt írod, hogy nem lehet bekapcsolni, utána meg azt, hogy beléptél a menübe. ???

Az eladásra szánt telefonokat meg nem fogják neked kipakolni, hogy nyomogasd, amik ki vannak rakva azok bemutató darabok.

2013. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azvan!!! arra nem gondolsz,hogy másik,működőképes telefonokon léptem be a menűbe? bemutató darab mi? és még is azt tudja mint az eredeti? akkor bemutató darabot veszek pár ezerért a vaterán -.-
2013. aug. 19. 13:48
 7/13 Xperia.floyd ***** válasza:
A bemutató darabot aligha fogják eladni és tényleg létezik olyan, hogy ez egy bemutató készülék. Azért van kirakva, hogy informálódjon az ember, hogy is működik és ha tetszik odamegy a pulthoz és vesz egyet. Voltam már igaz Telenornál, hogy egy adott készülékből már csak a falon volt az utolsó darab, de nem adták el.
2013. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Xperia.floyd ***** válasza:
Abban igazad van, hogy tudja azt amint a többi, ez azért van , mert a többiből van egy kiszedve és kipróbálásra kitették.
2013. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogy te nem tudod mi az a bemutató darab még nem én vagyok a hülye!

Ráadásul te írtad, hogy be lehet lépni a menübe, de bekapcsolni meg nem lehet a készüléket. Egy büdös szóval nem írtad, hogy másik telefont néztél.

Gondolkodjál mielőtt össze-vissza írsz mindent!

2013. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De! Irtam,hogy nem bemutató készüléKEK(TÖBES SZÁM) vanNAK(TÖBBES SZÁM)
2013. aug. 19. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!