Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Sola . Vélemény...

Sony Xperia Sola . Vélemény róla? Van elő kamerája vakuja van? Jó telefon?

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Google a barátod!
2013. aug. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Xperia.floyd ***** válasza:

Érdemes még kicsit jobban körülnézned, mert a 4.0-ás android sem friss és 512MB-tal is kevéske már a telefon ma. Ha esetleg mondanál egy kb árat szerintem sokan tudnának jobbat is ennél megadni. Ha jól emlékszem 55 ezer körül tart a telefon, ezért én jobbnak találnám az Xperia L-t.


~ Amúgy nincs előlapi kamerája sajnos a Sola-nak. Csak az Xperia U-nak van ami ugyanannyit tud mint a Sola csak nem bővíthető és nincs benne Floating Touch™.

[link]

2013. aug. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia Solam van :-D imádom novemberben lesz meg egy éve, nagyon jó telefon, nehezen törik, pedig sokszor elejtettem :-D jó képet csinál, hangos, memória kártya kell bele, androidja gyors nem fagy be, eddig semmi baja nem volt most is arról írok
2013. aug. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
53%
3 vagyok van vakuja több fele is pl derito vakuzas, automatikus, voros szemhatas :-D első kamera nincs de nem hiányzik okosabb telo mint az u :-D
2013. aug. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem teljesen bejön ez a telefon. tavaly év végén ebben a kategóriában a legjobb ár/érték arányú teló volt, ezért választottam. most nem tudom, hogy mi a helyzet, de elég nehéz lekörözni, mert szép képet ad, viszonylag erős a hardvere és nagyjából minden jelenlegi technológiával fel van vértezve. max az 512mb ram lehet kevés, de ebben a kategóriában úgysem adnak többet. emellett viszont bő 2gb szabad hely van benne + 4 vagy 8 gb beépített tárhely és még microsd-vel is tudod bővíteni.

én keveset beszélek és éjszakára lelövöm a wifi-t, így akár 2 napig is bírja. van ilyen alkalmazás benne, amivel meghatározható, hogy hogyan viselkedjen különböző időpontokban, rákötött dolgok esetén vagy ha egy nfc-s matrica közelébe tesszük. pl nekem 23 órakor kikapcsolja a wifi-t és lenémít, majd reggel 7-kor visszakapcsol.

előlapi kamerája tudtommal nincs. vakuja viszont van, LED-es.

azt viszont megfigyeltem, hogy ha rossz minőségű a megvilágítás, de még épp a vakuzási határ fölött van a fényerősség, akkor nem lesz színhelyes a kép. ezt mondjuk csak haverom szobájában tapasztalom, egy hagyományos 40W-os izzó van felszerelve, ilyenkor az emberek bőre kissé sárga lesz.

a lebegő érintés képesség, bár tudtommal ebben jelent meg először a Sonynál, jól működik, igaz fényérzékeny, teljes sötétségben nem megy. ráadásul meg is kell szokni, mert véletlenül is aktiválhatod olyannal, hogy az ujjaddal követed az épp olvasott szöveget.

2013. aug. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!