Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A gyári launcher leszedése...

A gyári launcher leszedése garanciavesztést okoz?

Figyelt kérdés
Sajnos meghibásodott a telefonom.Egy ZTE Blade3-ról van szó.Nem működik a töltője,akármit csinálok neki.Csak számítógépről tudom feltölteni,ami sokkal hosszadalmasabb.A gyári launchert leszedtem róla,mert nem voltam vele megelégedve.Ráadásul sokszor furán viselkedik a telefon,belassul,van hogy hívnak és csak rezeg,pedig nem vettem le a hangerőt.Van olyan is,többen panaszkodtak már hogy próbáltak hívni,de nem voltam elérhető,pedig nem is voltam kikapcsolva!A kérdésem az lenne,hogy ha visszaviszem a telót nem fognak belekötni,hogy nincs rajta a gyári launcher?Sehogysem tudom visszarakni,meg nem is akarom,mert sz@r.

2013. aug. 20. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:
A launcher miatt nem, de a gyári launchert csak Root esetében tudod törölni, a Rootolás pedig elvileg garanciavesztő.
2013. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!