Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kapcsolja ki a számítógé...

Istvan77 kérdése:

Miért kapcsolja ki a számítógépem a mobíl telómat ha rádugom usb-re?

Figyelt kérdés
azt írja hogy:nincs lemez az E meghajtóban de ezt sűrűn!!!!
2013. aug. 20. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen okostelód van?
2013. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem!! samsung gt-s3370 de van rajta képek zenék de csak a telót érzékeli de azt ami rajta van azt nem!!de ha memória kártya van benne akkor azon érzékeli a fájlokat!!ma pl mikor készítettem képet akkor memória kártya volt benne de mikor rá dugtam usb-re azokat le is tötölta magától a gép
2013. aug. 20. 23:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Én USB adatkábellel használom, arra dugom rá az okostelót (Samsung) és bekapcsolom rajta a belső tárhelyet, USB-re csatlakoztatom. Aztán megnyitom a Total Commandert, ott van benne az E és az F meghajtó. DCIM, illetve Camera, ott van minden. De szabályosan kell kilépni is (vagyis Hardver biztonságos eltávolítása). Egyébként van rajta KIES.
2013. aug. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!