Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehetne a számítógépem...

Hogyan lehetne a számítógépem ébresztőóra?

Figyelt kérdés
már sikerült beállítanom, hogy a gép önmagától induljon reggelente, de erre nem feltétlen kelek fel! Meglehet valahogy csinálni hogy valami zene lejátszó program induljon el mikor beindul a gép, és elkezdje lejátszani a zenét? előre is köszönöm a választ!
2009. dec. 22. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
nem egyszerűbb a telefonodat beállítani?
2009. dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mellesleg tegyél be egy mp3-at az inditópult-ba start menüben megtalálod.


1. voltam.

2009. dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A winampnak van vmi ilyesmi ébresztő pluginja, de akkor már be kell állítani, hogy a gép indulásával együtt az is induljon és akkor még a plugin...
2009. dec. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem a Vistában oldalsávban pl bent van a Media player, amint bejelentkezek, azonnal indul is a zene. Xp-ben is kivitelezhető.
2009. dec. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vezérlőpult/ütemezett feladatokban be tudod állítani, hogy mikor induljon a zene start után...én így rippelek netről zenét... automatán indul a gép WOL-al majd az ütemezett cucc indítja a .bat-t (azért azt, mert a rippelés végén így azonnal ki is kapcsolja a gépet.) keresd elő a winamp konzolos indításparancsokat valahol a helpben biztos benne van, hogy miként kell indítani, h le is toljon vmit egyből...
2009. dec. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jujujujj!! :)

Legegyszerübb megoldás. Start menube van olyan hogy start up abba a mappába tedd be a zenére mutató parancsikot. Tuti működik. Én is így használom :)

2010. jan. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vok. Látom 2. már megírta. Bocsánat
2010. jan. 18. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!