Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bekapcsoltam a számítógépem,...

Bekapcsoltam a számítógépem, használat közben leállt és azóta ha bekapcsolom újraindul, leáll, újraindul, leáll és még a monitort sem kapcsolja be, pedig mindent megmozgattam, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
420W LC Power tápom van,core i5 3450 procim,2x2gb kingmax ddr3 1333Mhz ram,Artic Freezer 13 hűtő,házhűtő,250 GB Samsung Hdd,geforce 8600 GT videókártya,asrock b75pro3m alaplap.Kivettem a ramokat,felcseréltem,kihúzgáltam a csatlakozókat,visszadugtam,kivettem a videókártxát,próbáltam az alaplapival indítani,de semmi?mi lehet a probléma?Eddig semmmi baja nem volt,most le volt áramtalanítva 1,5 hétig,mert nem voltam itthon,nos valaki valamit tud mondani?

2013. jún. 22. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ad ki hangot? Rövid vagy hosszú sípolás(ok)?
2013. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
táp próbléma esetleg?
2013. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"420W LC Power tápom van"


Eléggé valószínű a hiba.

2013. jún. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nincs sípolás,elindul,felpörögnek a ventik,aztán fogja magát leáll és újraindul,és ezt ismételten megcsinálja,a főkapcsolóval tudom csak leállítani ezt a folyamatot.

Eddig nem volt vele semmi gond,turbo módban is tudtam járatni a procit,azt is bírta,mkv konvertálás szoktam csinálni,ami 100% processzorhasználatot igényel és soha nem volt gond vele.Most meg egyszerűen 5 perces használat után megadta magát és azóta van ez.

2013. jún. 23. 08:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Vegyél ki mindent amit kitudsz biztonságosan, és úgy próbáld meg, ha jó, akkor egyesével rakosgasd vissza, és amelyiknél nem fog menni, ott lesz a baj, ha pedig meg így se megy, akkor a bent maradt dolgok a hibásak.

De a lényeg, hogy egyszerűbb egy boltba elvinni, a megnézésért nem szoktak pénzt kérni.

2013. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!