Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iPhone 4-et venni?

Megéri még iPhone 4-et venni?

Figyelt kérdés

Nem menőzni akarok vele, tőlem nagyon messze áll a menőzés. Egyszerűen csak nagyon tetszik az iOS. Most Sony Xperia Sola telefonom van és nekem nem nagyon tetszik az Android mivel sűrűn lefagy, megakad...stb. Tudom hogy ez egy felső kategóriás telefonnál más lenne de nem nincs erre pénzem.

60.000 Ft-ért néztem ki magamnak egy használt iPhone 4-et de kifogásolatlan állapotban van és elől, hátul fóliás plusz az eladó is megbízhatónak tűnik ugyanis 1108 pozitív értékelése van ( Vatera ). Szerintetek megérné?



2013. aug. 21. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
NEM!használtan semmi kép csak ismerőstől ! Lehet egy törött szart kapsz vagy még aszt se csak egy követ! Ilyen dolgot használtan alapból nem vennék képzeld miket csinált mielőtt hozzá nyúlt verte a faszát vagy kitörölte a seggét stb... kész fertő Bemész T-mobile hoz vagy vodához aszt azoktól megveszed.De szeptemberbe jönnek az "NEW" Apple cuccok és az olcsó iPhone is szóba került ( 5C ) . Ami lényeg hogy használtan semmi kép ne vedd meg !!!!!
2013. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
1. válaszolónak igaza van semmilyen telefont nem vennék használtam pláne nem Iphone-t!
2013. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Semmi bajod nem lesz, ha használtan veszel iPhonet. Nekem eddig kb 4 vagy 5 iPhoneom volt és mindet használtan vettem. Strapabíró kütyük, még 1-2 éves korában is működik rajta kifogástalanul minden. Viszont tény, h érdemes letakarítani. :) Jelenleg egy 2011-es iPhone 4et használok, amit 3 hónapja vettem. Gyári fólia volt még rajta. Levettem, letakarítottam, vettem rá új matt fóliát és helló. Senki nem mondja meg, h nem boltba vettem újonnan. Szóval hajrá! Ja és csak személyesen vedd meg, miután megnézegetted, hogy valóban megfelel-e az állapota.
2013. szept. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En is hasznaltan vettem iPhone 4-et Londonban, de teljesen ujnak nez ki es nincs vele semmi baj. Mondjuk en nem a neten vettem, hanem mobilboltban. 210 font volt, tokkal es toltovel egyutt.
2013. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!