Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti ismertek hasonló embert?

Ti ismertek hasonló embert?

Figyelt kérdés
Van 1 volt osztálytársam, aki 9. osztálytól fogva LG-t akart venni, és 11. osztályig hű maradt ehhez(ő legyen Gábor), utána vettem 1 Note 2-t, haverom 1 Xperia S-t(nevezzük most Józsinak). Gábort azóta érdekli őt a Samsung és a Sony készülék. Másban is elkezdett másolni, pl. ha vettünk fülhallgatót, ő valami nagyobbat vett, ő vett 1 fejhallgatót.. Ha mi Skrillex-et hallgattunk, akkor ő is azt hallgatott, előtte névtelen dj-ket hallgatott, habár most is. De a lényeg, hogy most is megkérdezte, hogy milyen telefont vegyen, ami Samsung/Sony. Én meg elküldtem a francba.. Miért térhetett le az LG vonaláról? Ezt nem értem.. Arra fogta, hogy az ismerőseinek is vannak ilyen készülékeik.
2013. aug. 21. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Most komolyan, ennél nagyobb problémád nincs? Szabad akarata azt venni / hallgatni, amit akar. Ha meg csak felvágni akar, ne figyeljetek rá.
2013. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Anno azt mondta, hogy neki 1 alsó kategóriás okostelefon is elég lesz, most meg jobbat akar venni abban a márkában, mint amilyen nekünk van. Szóval ezért is érdekelt a véleményetek.. Szabad akarata nincs, mert elvárja, hogy segítsenek neki, és nem viszonozza soha. Az osztályban mindenki utálja, mert még nagyképű is.
2013. aug. 21. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor pláne ne figyeljetek rá. A nagyképű ember rémálma, ha nem fordítanak rá kellő odafigyelést.
2013. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!