Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3ba miert nem megy...

Iphone 3ba miert nem megy bele a jack dugo?

Figyelt kérdés
Beleakarom dugni a hagyomanyos fulhalgato dugot de nem megy bele csak felig, sima pc hangszorot is probaltam az is felig megy bele, szol ha felig van benne akkor is de ha megbozdul elhalgat vagy hslkabb lesz

2013. aug. 21. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül nincs bele törve egy másik jack dugó vége?
2013. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha bele van törve hogy lehet kiszedni?
2013. aug. 22. 09:06
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem egy Samsung Galaxy Ace-be volt bele törve el vittem egy szervizbe és ott azt mondták hogy ki kel cserélni a jack aljzatot ami 6000 Ft lett volna... Amikor haza mentem fogtam egy kicsi fa csavart bele tekertem majd ki húztam belőle... Evvel nem azt mondom hogy fogj egy csavart tekerd bele majd húzd ki!!! Vid el szervizbe és ott meg nézik hogy mi van vele lehet nincs bele töve semmi csak valamibe meg akad...
2013. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sikerült megoldani nem beletört jack hanem papírzsebkendő és szösz darabbal volt tele, úgy látszik előző tulaj nem nagyon becsülte
2013. aug. 22. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi :D
2013. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!