Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új havidíjas előfizetés...

Sophy0801 kérdése:

Új havidíjas előfizetés kötésekor hitelvizsgálatot végeznek T-mobile-nál. Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban? Leginkább tanulók, állandó munkahellyel nem rendelkezők tapasztalatai érdekelnének.

Figyelt kérdés
Tegnap akartam venni egy Samsung s3 minit havi díjas előfizetéssel Like 50 díjcsomagban, 1790 Ft/hó( a nevemen nincs még havi díjas előfizetés egyik szolgáltatónál sem...). Az egy dolog hogy részletre nem adják oda a telefont, talán még érthető is ( bár van olyan ismerősöm aki iPhone 4s-t hozott ki részletre új havi díjas előfizetéssel, úgy hogy nincs állandó munkája, mert tanuló és előfizető sem volt még a t-mobilnál...már ez is érdekes nekem)de az hogy 40 ezer Ft-ot akartak elkérni a havi díjas előfizetésre előlegként az nekem kicsit meredek...túlzásnak tartom hogy egy ilyen alacsony havidíjú előfizuhoz ilyen magas összegű előleget kérnek. Nem is azzal van a baj, hogy nem tudnám kifizetni, csak szerintem ez akkor is túlzás... És még írjak alá 2 év hűséget is nem? Meg mi van ha nem mondok igazat a hitelvizsgálatnál... Az nekik jobb ha fals adatokat adok meg azért hogy megköthessem a szerződést... pl ilyen kérdésekre: mennyi összeget kíván költeni havonta a t-mobile előfizetésre? és ha utána mégsem annyit költök rá, hanem csak a töredékét...na mindegy... eddig nem volt problémám a t-mobil-lal, sőt meg voltam elégedve a szolgáltatással, de ezek után kétszer is meggondolom hogy náluk kötök szerződést.

#előfizetés #T-Mobile #hitelképessg
2013. aug. 23. 08:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!