Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia lumia 520-ről vélemény?

A Nokia lumia 520-ről vélemény?

Figyelt kérdés
előre is köszii
2013. aug. 23. 13:46
 1/8 hippy baby válasza:
0%
Olyan van anyukámnak.Olyat ne kérj!Drága szar.Én iknkább a samsunk galaxy mimi2-őt ajánlom nekem is olyan van!
2013. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lumia 520 szar, a SGMini2 meg jó? Igen elvetemült vagy, a kettőt nem lehet egy lapon említeni (természetesen a Lumia 520 javára).


Amúgy az 520 jelenleg az egyik legjobb telefon ár-érték arányban, bátran megveheted, nem fogsz benne csalódni.

2013. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van, a Nokia Lumia 520 kategóriájában a legstabilabb, leggyorsabb és legsokoldalúbb telefon!
2013. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ibron16 válasza:
Stabil a működése. Mondhatni elég jó telefon és árban tényleg megéri!
2013. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: lehet anyukád csak nem tudja kezelni, és ezért mondja, hogy szar. Ha meg is indokoltad volna a válaszodat, hogy pontosan miért is szar a mobil, akkor nem pontoztak volna le és hagyták volna figyelmen kívül a válaszodat.


Kérdezőnek: én is ilyen telefont szeretnék venni, csak jókat olvastam róla! Majd ha meglesz a sajátom, és még aktuális lesz a kérdésed, beszámolok majd a tapasztalataimról! :)

2013. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.már egy jó pár napja megkaptam a telót.nekem nagyon tetszik és meg vagyok vele elégedve
2013. aug. 26. 09:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok hozzá, remélem hosszú távon is meg leszel vele elégedve!
2013. aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is nagyon remélem :DD
2013. aug. 27. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!