Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 520 vagy sony...

Nokia lumia 520 vagy sony xperia l?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem egy kategória, de kinézetre ez a kettő nagyon tetszik. Lány vagyok, nem használnám sok mindenre, maximum fényképezésre, netezésre és persze telefonálásra. Eddig mindig Sonym volt, de ezt elég drágának tartom, viszont félek kicsit a Nokiától. Nem nehéz kezelni? Esetleg hasonló jó készülékeket tudnátok ajánlani?

2013. aug. 22. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Xperia L..
2013. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bár mindkettő telefon jó, és a Sony egy kicsit felsőbb kategóriába tartozik, de én Nokia párti vagyok :)


Egyáltalán nem nehéz kezelni a Lumia 520-on futó WP8-as rendszert, sokkal könnyebb, mint az ember hinné! Nagyon gyors, nem akad, megbízható, ráadásul 2016-ig biztosítva van a rendszer támogatása! Ha a fényképezés is fontos, akkor még érdemes lenne megnézned a Lumia 720-ast is, mert abban van vaku is, és a nagy optikának köszönhetően (mobilok közt a legnagyobb!) este is szuper fényképeket készít!


És még egy dolog: tegnap végre kiadták az Instagram által támogatott alkalmazást, a 6tag-ot! Mindent tud, mint az eredeti kliens (ugyanazok az effektek és funkciók), csak más a kezelőfelülete :)

2013. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Barney96 ***** válasza:
100%

én a nokiát javaslom, hiszen tagadhatatlan hogy a droid hajlamos lelassulni, fagyogatni stb... valószínűleg nem az a fajta vagy aki romolgatni szeretne a telefonján. a wp viszont egy nagyon stabil rendszer, ilyenek nem történnek, a kamera szerintem az 520-ban elég jó, a mobilos internet explorernek fürgeségben nem igazán van versenytársa (tapasztalat) ja és még lehet egy plusz érv a cserélhető színes hátlap.

ezzel most nem azt mondom hogy xperia l-t ne, csak elmondtam szerintem miért jó a nokia. az hogy melyik teló/oprendszer jön be döntsd el magad, remélem segítségedre voltam

2013. aug. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Abban teljesen igazad van, hogy nem egy kategória a két készülék...de én inkább a Nokia Lumia 520-at ajánlom

nem kell megijedni attól, hogy Windows Phone fut rajta, sőt a wp8 sokkal jobb, mint az elődje...a csempés felületet kell megszokni, de nem lesz idegen

és még ajánlanám a Nokiát több szempontból is. Jó ár-érték arányú telefon, a jelenlegi legolcsóbb wp8-as telefon a piacon...sőt megkapod a Nokia rengeteg exkluzív appját, kapsz egy teljesértékű Offline navigációt, rengeteg kamerához használható appot, és még sorolhatnám

egyetlen egy olyan hátulütője van a dolognak, hogy az 512 mb-s ram miatt nem minden játék fog elfutni rajta, de ez már csak részletkérdés

nem fogod megbánni ha a Nokiát veszed...mint mondom poton pénzért kapsz nagy kijelzőt, 5 mp autofokuszos kamerát, cserélhető hátlap lehetőségét

2013. aug. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!