Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jó a rootolás, Rom csere?

Miért jó a rootolás, Rom csere?

Figyelt kérdés
Van egy Xperia P-m.Mindig olvastam, hogy milyen jó, ha vki rootolja a telefonját, most járt le a garancia és eszembe jutott, hogy rootolhatnám, de nem tudom, hogy miért lenne jó. Egyébként nagyon bonyolult?

2013. aug. 24. 16:07
 1/4 xperialaci ***** válasza:
Nem a legkönnyeb múveletsor de aki valamennyire ért az ilyen dolgokhoz az elsőre megcsinálja. Azért érdemes elsőre megcsinálni mert ha elsőre nem megy és elcseszel valami akkor telefon búcsúztatót rendezhetsz. De csak akkor rootold ki ha nagyon játszani szeretnél rajta mert azon sokat dob nagyon!
2013. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minek rootolni ha 16GB a tárhelyed?? Bővíteni úgy sem lehet a telódat akkor meg felesleges. Ráférnek a nagyobb játékok is.
2013. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gaben001_hun válasza:

Rootolás után működnek olyan programok mint pl: Root uninstaller amivel a sok nem használt ámde a romba integrált programot törölheted.

Állíthatod a cpu minimum órajelét amivel pörgősebbé vagy enegria takarékosabbá teheted a telefonod.

És nem utolsó sorban romot cserélhetsz amivel esetleg jobbá néha rosszabbá teheted a telefonod. Ez különösen akkor igaz ha olyanod van amihez a gyártó nem ad ki frissítést.

2013. aug. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engem másik kezelőfelületek rárakása érdekelne. Vagy újabb Android rárakása
2013. aug. 24. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!