Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s 4 vagy htc one?

Galaxy s 4 vagy htc one?

Figyelt kérdés
melyik a jobb, ha főleg netezésre, videó nézésre, zenehallgatásra, illetve játszani használnám a készüléket.

2013. aug. 24. 23:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
sok különbséget nem fogsz észlelni. Nekem One van 4 hónapja, és kimondottan bejön. Nem egy műanyagdarab.
2013. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha a kamera is számít akkor inkább az S4 de ha az csak másodlagos akkor a One jobban megérheti.
2013. aug. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
kamerában sincs sok különbség. Az S4 nagyobb felbontású képeket csinál, de rendes fényképezőt egyik se helyettesiti. Hirtelen fotózgatni meg mindkettő jó
2013. aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én az S4-et venném.Nagyon állat ez a teló.
2013. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

Htc one .. Sajnos van (volt,mar a szekrenyben pihen) s4-em, ritka hulladek a maga mirkolaggjaival . Igenytelen anyaghasznalat , zsebemben kioldodo billentyuzetzar ,masodperces laggok alkalmazasvaltaskor , alapjaraton 90%-os ram telitettseg .


Ha droidban gondolkodsz, a legjobb a htc one,amit vehetsz . Ha eltekintunk a samsung parasztvakito ,soha nem hasznalt funkcioitol,akkor legfeljebb csokolomot koszonhet a masiknak..

2013. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#5: Ha jót nem tudsz hülyeséget ne beszélj.
2013. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha a sajat tapasztalat hulyeseg,akkor bocs . Lehet a szart fenyezni,lehet uruleknek,meg belsarnak hivni,de attol meg szar marad.orulten nagyot csalodtam abban a telefonban!
2013. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem is One van.. jobb az S4-nél
2013. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#7: Amiért nem tudod normálisan használni vagy mert neked nem jött be még nem biztos hogy sz#r.
2013. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9: igen, valóban hatalmas különbség van egy HTC One és egy S4 között, használhatóság szempontjából... vagyis, várj csak.. nem, nincs szinte semmi. Az S4 összes szoftveres "funkciója", amivel reklámozzák, nem ér szart se. Az S4 teszteredményeiről nem egy helyen irtak. A One legalább jól néz ki, kellemes megfogni, és nem gyulladt még fel egy sem töltés közben... nem úgy, mint az S4
2013. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!