Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Penz nem szamit! HTC 8x vagy...

Penz nem szamit! HTC 8x vagy Nokia lumia 920?

Figyelt kérdés
Nm tudom meik lenne a jobb vetel mindketto baromira tetszik de nm tudom meik a jobb es mitol.

2013. aug. 24. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít a pénz?Nekem jöhet a 920 :)
2013. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 920: jobb kamera, Nokia programok miatt
2013. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nokia Lumia 920, mert: [link] (ez a technikai része)


És még azért, mert pl. a legutóbbi GDR2-es frissítésben is csomó Nokia-only funkció és alkalmazás van a Lumiákon, mint pl. lefordítással némítás, dupla érintésre feloldható képernyőzár,

2013. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

(véletlenül rányomtam a küldésre) ... SMS/hívás szűrés stb.


Ami hátrány, hogy TFT kijelzője van az IPS (első generációs szuperérzékeny kijelző) technológia miatt, illetve nehezebb.


Ha pénz nem számít, akkor még ajánlanám a Lumia 925-öst, amiben már AMOLED kijelző van, de szintén IPS, jobb a kamerája és könnyebb! Hátránya a 920-hoz képest, hogy videónál csak mono hangsávban vesz fel, és hogy csak csatlakoztatott hátlappal lehet vezeték nélkül tölteni.

2013. aug. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Samsung Note 3 szeptemberben!
2013. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszönjük, de ez olcsóbb, és még nyele is van: [link]
2013. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lumia920 szenzaciosan jo telefon , a beepitett hw-hez kepest iszonyatos gyors,akadasmentes . Csak a here terkepek miatt is ezt javasolnam - a finnek kicsit jobban tamogatjak,mint a koreai gyarto . Egyebkent marha nehez telefon (kozel 20dkg) es persze mint a wp8-nak ennek is vannak hianyossagai(pl. A hangprofilok hianya ami miatt nem hasznalom mar) - de osszessegeben erosen javasolt kategoria
2013. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lumia 920! Tavaly december óta használom és teljesen meg vagyok vele elégedve! A mostani GDR2-es frissítéssel nagyon jó lett a telefon!
2013. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!