Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak szerintem túlárazott az...

Csak szerintem túlárazott az iPhone?

Figyelt kérdés
Én eddig úgy gondoltam hogy az iPhone egy valóban jó teló, annyi jót hallottam róla. Haverom vett nemrég egy Iphone 4-et újonnan a T-mobiltől. Valahogy nekem nem jött be. Kényelmetlen tartani. Elég testreszabbhatatlan a rendszere, bonyolultabb mint egy android, tudom hogy stabilabb meg nem fagy, de akkor is.. valamint nagyon zárt is a rendszere. Nem lehet rá le kalózkodni játékot stb. Szerintem nem ér annyit amennyit... Velem van a probléma? Vagy az embereknek annyira fontos hogy "i" betűvel kezdődjön a telefon neve?

#Android #Apple #iPhone #árazás #Testeszabbhatatlan
2013. aug. 25. 22:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

Minden csak nézőpont kérdése. Én angliában élek, és itt bármelyik előfizetés simán 20-35 font körül mozog, a legtöbb embernek ilyen van. Ebbe bele tartozik az iPhone is, tehát BÁRKI megteheti hogy iPhonet vásárol magának. Innentől kezdve pedig már eleve nem lehet villogni vele, MERT MINDENKI LESZ*RJA HOGY A MÁSIKNAK MILYEN TELEFONJA VAN.

Sajnos egy magyarbetegség hogy mindig a másikét nézzük...

2013. aug. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
25%

érdekes, a HTC One-om 110 euróval többe került egy szintén 32 gigás iPhone 5-nél, és mégis ezt vettem. Biztos csóró vagyok, és nem tellik rá, ugye?


Maseratit sem vennék. Igenis túlárazott. Ugyanazért az árért kapok Nissan GTR-t is, ami vezetési élményben lealázza a maserati-t. Gyémántot pedig sose fogok venni, max ha eljegyzési gyűrűt veszek (ugyanakkor igyekszem mindig a saját stilusomnak megfelelő partnert találni, úgyhogy valószinűleg az is fehérarany lesz inkább).


Az iPhone, Maserati, a gyémánt, és társai azoknak valók, akik felvágni szeretnének az eszközekkel. Oké, egy új maseratit nem engedhetnék meg magamnak, de nincs is rá szükségem. Általában ilyen tárgyakat vagy a kisebbségi komplexusban szenvedő emberek vesznek, vagy azok, akiknek már annyi pénzük van, hogy nem tudnak vele mit kezdeni.

2013. aug. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
44%
Te majd akkor jelentheted ki ezeket, ha már kipróbáltad.. Prolik szájából hamisan hangzik a "nekem nem kellene"...
2013. aug. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
26%

Az iphone az egy kalap kaki.

Es nem azert szolom le mert nem telik ra.

S4-em meg nexus 7(2nd gen)-em van iphone meg ipad kombo helyett..

2013. aug. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
68%
Az iPhone nem egy sznob dolog nszerintem, amit senki nem tud megvizetni, főleg itt Ausztriában. Bármely szolgáltatónál kb 40 eurós havidiju előfizetéssel ingyen el lehet vinni, és nem kell meg 20 ezres dijcsomag után is több tízezret fizetni érte , mint nalunk. Hát kívülről nézve elég nevetséges, hogy ez itt csak statusszimbolum.
2013. aug. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
53%
Ez a kérdés remélem nem szándékod flame keltés volt. Mert ezt az iPhone vitát már párszor átrágtuk...
2013. aug. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem csak szerinted.De különben nem lenne az túlárazott ha minimum annyit tudna és olyan szinten mint a Galaxy S3 vagy a Nexus 4.De a baj az hogy ezeknek a harmadját tudja csak.És így már ba@szottul nem éri meg.
2013. aug. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mellesleg, tellne rá, de azért hogy alumínium váza legyen, valamint üveg borítás. Hát... Nagyon nem éri meg. Legalább strapabíró lenne, vagy ütésálló, talán. Mellesleg látom valaki nem fogta fel a mondanivalóm. Nem azt mondtam hogy fos, hanem azt hogy túlárazott...
2013. aug. 26. 18:15
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem "veled van a probléma", a te igényeidnek nem felel meg az iPhone. Másoknak viszont pont azok a fontosak, amiben az iPhone-iOS páros erős. Én például próbáltam már Androidot (Nexus 4), Windows Phone-t, de eddig még mindig visszatértem, mivel összességében ez a platform áll a legközelebb az igényeimhez.
2013. aug. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlárazott! Nem mondom hogy nem jó, de nevetségesen túl van árazva! Volt szerencsém összehasonlítani egy iPhone 5-öt a Lumia 930-ammal, hát mondanom sem kell hogy hogy jó döntés volt a Nokia :)
2014. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!