Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S4-nek...

A Samsung Galaxy S4-nek tényleg van valami komoly hibája, vagy csak azok szidják és szólják le, akik divatból utálják?

Figyelt kérdés

Engem egyáltalán nem érdekel a márka vagy hogy divat telefon-e valami,csak jó telefont szeretnék venni.

Van tényleges rossz tulajdonsága az S4nek? Ha igen mi az? (A külsejét kivéve,külsőre nekem sem annyira tetszik,de lehet rá tokot venni)


2013. aug. 26. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Páromnak van. Szerinte gyorsan merül. S ha egy erősebb játékkal játszok rajta (pl ami a kijelzőt és a tel mozgatását is kihasználja akkor nagyon melegszik.)
2013. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

- Jellegtelen (ez szubjektív megítélés)

- Valamelyik verzióról (asszem a 4+4 magosról) hallottam, hogy marhára el volt cseszve a szoftvere (remélhetőleg javították)


Én szimplán azért nem szeretem, mert a formaterve továbbra is Samsung-kaptafa és mert négymagos

2013. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A egyik legjobb telefon a piacon és nem mellesleg a legtöbbet eladott. Nyugodtan megveheted. Hogy műanyag a boritása meg szerintem előny mert nem kényes.
2013. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vortrex ***** válasza:

Én azért szégyenkeznék vele szívesen :-)


A gyors merülés és a melegedés tipikus nagyképernyős mobil probléma, így nem érdemes ez alapján megítélni. Az hogy ki, mit, kitől hallott az megint tárgytalan. Szerintem egy kiváló minőséggel összerakott, megbízható telefon olyan hardverrel, ami még 4 évig mindenre elég lesz. Talán azt sajnálom, hogy jóval többet tud, mind amit az átlagfelhasználó kihasznál belőle, így csak kidobott pénz lesz az ára, telefonálni olcsóbb lehetőség is van, ez viszont már egy zsebszámítógép és mindenki döntse el, hogy szűksége van-e rá, ha igen, nem fog benne csalódni...

2013. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Csak azok szólják le akiknek fingjuk sincs a témához és csak hallottak egy-két szót ami aztán szépen fel lett fújva.Amiket hallottál annak kb.5%-a (se)igaz.Olyan,amilyen egy csúcstelónak lennie kell.Szinte(!)hibátlan.(mielőtt valaki belémkötne)
2013. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem HTC One-om van. Kb ugyanaz a belseje, szintén nagy kijelzős, és nem melegszik, az akksijával is meg vagyok elégedve. A formája ritka szép, fémből van, és nem mellesleg egy HTC One miatt sem égett le egy lakás sem (az S4-ről ugyanezt már nem lehet elmondani). Árban is megegyeznek, és nem sokat fogsz belőle látni az utcán.


Mivel fémből van, érdemes rá vigyázni. Tokban tartani egy ilyen szép formát szerintem vétek lenne, úgyhogy én kötöttem rá biztositást. Mivel kijelzőt cserélni elég nehéz rajta, igy, ha megkarcolódik a fém része, vagy bármi baja lesz, kalapáccsal betöröm a kijelzőt, és kérek egy cserét :D

2013. aug. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vortrex ***** válasza:

6# Nem ez volt a kérdés. Amúgy sem egy drágább mobillal kéne példálózni.

A kigyulladó S4-ekről szóló cikkek viszont akkora baromságok, hogy fejre állok tőlük, nem szólnak másról, mint a márka lehordásáról és a konkurencia harcról. Hány százezret vagy milliót gyártottak le, amiből 3 példány ilyet produkált, ráadásul 2-nél alátámasztani se lehetett, hogy 100%-ban samsung volt. Autók, konyhagépek, tv-k is gyulladnak ki, mégsem dörgölik az emberek orra alá.


Csak, hogy pártatlan maradjak, jobb mobilnak tartom a HTC One-t.

2013. aug. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!