Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 - 170. 000 Forintos...

IPhone 5 - 170. 000 Forintos számla?

Figyelt kérdés

Helló, van egy iPhone 5-öm, az adatforgalomki van kapcsolva, az otthoni wifin netezek, és mégis ekkora számla jött ki ! Mi okozhatja ezt ? Nem telefonálok sokat ( kb napi 1 db 3 perces beszélgetés + pár sms ), nemrég voltunk külföldön, de ott nem engedett beléni a netre, vmi szar t-mobilos oldalt hozott ki, ez bizonyítja azt is, hogy ott sem mobilneteztem, csak a szállások wifijét használtam.

-t-mobilos vagyok

-az iPhone karácsony óta van meg



2013. aug. 26. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégis a mobil neted használtad. Megszivtad. Ellen nem tudsz tenni csak fizetni.
2013. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez bizony tuti az lesz, hogy adat roamingoltál.
2013. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De, ha majd csak wifit használok, ugye nem kell fizetnem ? ( am én tuti nem használtam, max más... )
2013. aug. 26. 22:07
 4/16 A kérdező kommentje:
Am köszi a válaszokat :D
2013. aug. 26. 22:08
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha külföldre mész akkor az adat roamingot kapcsold ki mindenképpen (alapból ki van kapcsolva)


Ha pedig otthon sem szeretnél mobil netezni akkor a mobil adatforgalmat kapcsold ki, pontosan ahogy fent is írtad. Azért a szolgáltatót kérdezd meg hogy mi generált ekkora számlát. Ha az adat roaming volt akkor valószínűleg a mobil net nem volt kikapcsolva és az adat roaming sem és romániában sikerült összehoznod a 170ezret.


Nem tartom valószínűnek hogy ha otthon netezett a telefon akkor az lett volna 170 ezer.

2013. aug. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kerj reszletes szamlat a telekomtol. Ha szamlareklamacio miatt kered meg,akkor az ingyenes. Ezen rajta van,hogy mikor milyen fizetos szolgaltatast vettel igenybe
2013. aug. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0.facebook.com?
2013. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0fb nem működik safarin tudtommal
2013. aug. 27. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

1 nem csak safari van, én pl chrome-ot használok iPhone-on is.

2 Nagyon nagy valószínűséggel a külföldi roaming szívatott meg. Attól, hogy nem használsz mobilnetet még nem azt jelenti, hogy minden adatforgalom ki volt kapcsolva a telón. Volt amúgy valami precedens bírósági ügy is ebből, lehet érdemes utánaolvasni a neten, hogy milyen lehetőségeid vannak ilyen ügyben.

2013. aug. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, majd kérek részletes számlát,de ha az adatforgalmat kikapcsolom, akkor a roaming lehetőség sem jön fel, mert az alapból kikapcsolódik... ( beállítások-általános-mobiltelefon-adatforgalom )ezt nem igazán értem... meg ugye ha alapból nem engedi nekem használni a mobilnetet akkor hogyan használódik magától ?
2013. aug. 27. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!