Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
40-50 ezer Ft körüli Androidos telefont keresek (lehetőleg a T-Mobilnál, feltöltőkártyásat). Jó lenne egy 4" körüli kijelző és legalább 5 megapixeles kamera. És legyen minél gyorsabb. Szerintetek ebben az árkategóriában melyik lenne a legjobb választás? Köszi.

2013. aug. 28. 09:20
 1/4 anonim válasza:

Nekem Sony Xperia J-m van. Eredeti áron kb. 50.000 Ft, akciósan 40.000 Ft körül már kapsz. Én nagyon szeretem. Egyetlen egy hibája van, sérülékeny. de ha veszel rá szilikon tokot, és az elejére védőfóliát, vagy csak nagyon vigyázol rá, esetleg folyton tokban tartod akkor nem lesz gond:)

Itt mindent leírnak a mobillal kapcsolatban: [link]

Gondolom a T-mobilnál is van, bár ha van régi sim kártyád belerakhatod, mert lehet hogy itt olcsóbb.

2013. aug. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És nem lassú? Mert olvastam egy tesztben..
2013. aug. 28. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:

A J egy túlárazott telefon. Szép is, meg lehet is használni csak épp 40-50 ezret elkérni érte rablás. Saját márkán belül ott van konkurenciának az u és a sola ami sokkal jobb, 55 körül meg már van fügetlenül L is ami meg ilyen árban az egyik legjobb.

Más gyártóknál is vannak ilyen áron telefon amit érdemesebb megvenni mint a J-t.

2013. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
vegyél használt iphone4-et.
2013. aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!