Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S4 telefonom kijelzője...

Galaxy S4 telefonom kijelzője betört. Semmi baja az érintőjének. A Tmobileban azt mondták, csak egyben lehet kicserélni,70ezer Ft. Láttam egy videót, ahol csak az üveget cserélték. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyártanak hozzá lelkes amatörök csak üveget úgy mint s3 és s2-hőz is,de az csak egy sima üveg, nem samsung termék. Az öreget úgy kell lahajszáritózni és nem biztos hogy jól érzékeli majd ezzel az üveggel az érintést.
2013. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos,ha jót akarsz magadnak,meg kell csináltatnod gyártónál.Az utángyártott cuccok többnyire 1-2 hónap után meghalnak..
2013. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Lehet üveget is cserélni, igen. Ha nem steril környezetben csinálod, akkor levegős lesz, és nem fogja rendesen érzékeli az érintéseket, plusz, akár le is eshet (ilyet is láttam már). Ha anyagilag a legjobban akarsz kijönni, és van hozzá bőr az arcodon, akkor cseréld ki az üveget, add el, és vegyél másikat. Én nem csinálnám meg, de kinek a pap...
2013. aug. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen készüléknél nem érdemes trükközni.Ha van pénz SGS4-re akkor egy új kijelzőre is.
2013. aug. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,igen,volt 200ezrem a telefonra,de annyira nem esik jól még 70ezret erre költeni :) senkinek nem esne jól,de köszi a jóindulatot
2013. aug. 30. 03:02
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó: tipikus csóró-nézet. Gőzöd sincs arról, hogy az illető vajon mellényzsebből fizette ki a telefont, vagy két évig spórolt rá.. ha volt rá pénz, akad még másra is, ugye?
2013. aug. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!