Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG telefonok milyenek?...

Az LG telefonok milyenek? Megéri venni?

Figyelt kérdés

#telelfon.LG
2013. aug. 29. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Határozottan nem.Szoftvere4sen rosszul vannak optimalizálva,és minőségben sem a legjobbak.Ennek köszönhetően soha nem is volt népszerű...
2013. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Osynho ***** válasza:
Attól függ melyiket. Az első válaszoló nyilván nem ismeri pl a Nexus 4-et... :)
2013. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dirtboy ***** válasza:
nekem optimus g van,teljesen jó,a rendszere király,nagyon jól van össze rakva az egész telefon,hibás optimus g ről még nem is halottam,még senki nem jelezte hogy szervizelni kellett volna az övét.
2013. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok jó telefonjuk van.
2013. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Androidosban ne vetemedj rá, maradjunk inkább a nagy öregeknél (Samsung, Sony). Sima érintőképernyős telefonjaik viszont vannak nagyon jók, nekem egy évig LG GS-290-em volt, és nagyon szerettem.
2013. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Osynho ***** válasza:
az android referenciatelefonjat az lg gyartja. ha azt nem ajanlod, akkor hogy jon kepbe mas androidos telefon? :-)
2013. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!