Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem meg...

Melyik telefont vegyem meg samsung galaxy star s5282 vagy alcatel one touch 5020D?

Figyelt kérdés
Adjatok tanácsot mert nem tudom van amelyikbe jobb valami de a másikba az nem jó és fordítva is

2013. aug. 30. 20:27
 1/4 anonim válasza:
Nekem Samsung Galaxy Star S5282őm van.2011-es kibocsátás,2 kártyás.Nekem tetszik,érdekes.
2013. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem a tiéd nem olyan mert ez a fajta áprilisban jelent meg csak
2013. szept. 1. 12:00
 3/4 anonim válasza:

Előző vagyok,tulajdonképpen elnéztem,most nézem a dobozán,mert a kezembe akadt,az enyém Júniusba jelent meg ezen az éven,azaz 2013-ban :D

1Gigás proci stb...

Amúgy melyiket vetted meg végülis?

2013. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia az Alcatelt vettem meg és nem csalódtam mert egyszerűen tökéletes egyedül az aksi szomorít el de azon kívűl egyszerűen ideális.Az ára meg fenomenális kb 75 euróért vettem
2013. szept. 18. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!