Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki fülessel kapcsolatban...

Valaki fülessel kapcsolatban segítség? FONTOS!

Figyelt kérdés

a Sony Ericsson fülesemen van egy gomb amit ha nyomok akkor hangos a zene ha elengedem akkor halk.hogy kell megoldani hogy folyamatosan hangos legyen? ilyen a gomb


[link]


Fontos lenne,meghalok éjszakás műszakban zene nélkül.:D:D bocsi ha analfabéta vagyok de még sose használtam iylet :D



2013. aug. 31. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
ragaszd körbe szikszalaggal, én is így oldottam meg öcsém zte-nek a fülesén! :)
2013. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
próbáltam de olyan erősen kell benyomni hogy a szalag nem tartja benn mert annak is van ugye nyúlása :/
2013. szept. 1. 14:11
 3/3 Alex Fly ***** válasza:
Kétféle bekötése van a füleseknek. Az általad említett jelensg akkor fordul elő, ha nem a telefonodnak megfelelő. kell venni vagy csinálni egy átalakítót hozzá -vagy kicserélni egy telefonoddal kompatibilis modellre.
2013. szept. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!